Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Napadli w Lublinie na 18-latka, ukradli mu głośnik i czapkę (zdjęcia)

Kryminalni z Lublina zatrzymali trzech mężczyzny, którzy napadli na 18-latka. Pokrzywdzony został pobity na ulicy. Stracił czapkę z daszkiem i głośnik. W trakcie przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych mundurowi znaleźli niemal 400 gramów substancji zabronionych.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca tego roku przy ulicy Kunickiego w Lublinie. Do idącego ulicą 18-latka podbiegło trzech mężczyzn. Sprawcy zażądali od niego oddania głośnia, który niósł w ręku. Kiedy odmówił, napastnicy stali się agresywni. Bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele. Ostatecznie mężczyzna stracił głośnik oraz czapkę z daszkiem.

– Nad sprawą od początku pracowali kryminalni z III komisariatu i z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili pobliskie monitoringi oraz sprawdzili pozostawione w sprawie ślady. Prowadzone czynności doprowadziły ich do trzech mieszkańców Lublina. Mężczyźni w wieku 22 i 31 i 33 lat zostali zatrzymani w jednym z mieszkań. Tam policjanci odnaleźli skradzione przedmioty. Dodatkowo w trakcie przeszukania trafili na podejrzane substancje w ilości około 400 gramów. Wstępne czynności wskazują, że mogą to być narkotyki. Jednak konieczna będzie opinia biegłego – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty rozboju. Na wniosek śledczych zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Grozi im do 12 lat więzienia.

Napadli w Lublinie na 18-latka, ukradli mu głośnik i czapkę (zdjęcia)

Napadli w Lublinie na 18-latka, ukradli mu głośnik i czapkę (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

18 komentarzy

  1. Kunickiego, 1 Maja to patologia

  2. A tyle jest pracy można zrobić brakuje ludzi do roboty.

  3. Pewnie puszczał hiphop na pół wsi, też bym zarąbał 😉

Dodaj komentarz