Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Nakręcą film o życiu i karierze Beaty Kozidrak. Reżyserem będzie twórca „Cichej nocy” (zdjęcia)

W piątek w Lublinie ogłoszono rozpoczęcie prac nad filmem biograficznym o życiu i karierze Beaty Kozidrak. Wstępne plany zakładają, że zdjęcia ruszą na przełomie 2022 i 2023 roku. Produkcja ma być gotowa za ok. 3 lata.

32 komentarze

 1. Ciekawe czy będzie o tym jak potraktowała pracownikòw od elektryki w nowym domu. Za instalacje po 20 zł i wypier.. ten tego. Heh wieś to mało

 2. Kto to jest ta pani?

 3. Piękna kobieta, duży talent. Brawo Beata. Prawdziwych lubelaków w Lublinie już brak ,garstka tylko. Właśnie dlatego takie chamstwa komentarze.

  • Jeżeli nieznośne darcie japy nazwać dużym talentem, to wszystko się zgadza.

   • Nie no kiedyś dawno temu to była gwiazdą… DAWNO TEMU… chodzi o to, że lubelskie gwiazdy mają problemy z zejściem ze sceny i pogodzeniem się z tym, że nikt ich nie chce słuchać oprócz sentymentalnego zaścianka… a wysławiać ją wniebogłosy tylko dlatego, że mieszkała w lublinie?

   • Tak- to co nazywasz starciem japy to są oktawy. I wystarczyło napisać z kulturą mi się jej głos nie podoba. Bo nie wiem ile razy byś pisał takie komentarze to nic nie da.

   • Ale wysyp buractwa na 112. Nie umieją nawet spokojnie napisać że wolą inną muzę ( np. Zenka ). Ja Bajm ( jak i Budkę ) uwielbiam, ich muzyka przetrwa to całe medialne śmietnisko którym nas katują od rana do nocy. Brawo Lublin 🙂

  • piękna to ona nigdy nie była , po za tym w Lublinie juz nie mieszka a nie koncertuje już kilka lat więc geba na kłódkę

 4. A potem będzie jak z filmem Zenka ….. samo dno.

 5. Jak myślisz dlaczego tylko „garstka”? Może dlatego, że Kozidrak jest w gruncie rzeczy złą osobą o paskudnej osobowości? Tolerują ją tylko włazid*py? Nie słyszałem nigdy, żadnej pozytywnej plotki na jej temat, za to historii jak traktuje ludzi, jak nimi pomiata to starczyłoby na cały serial.

 6. O to masz problem,bo ja słucham muzyki,a plotek nie. A Ty słuchaj płot to i o sobie pewnie usłyszysz. A jaka jest prywatnie zupełnie mnie to nie obchodzi.

 7. To będzie dramat.

 8. Robak ma POdobno zagrać błazna w tym filmie.