690 680 960

Najwyższa wygrana w Lotto w Lublinie. Szczęśliwy kupon jest wart blisko 24 mln złotych

W punkcie Lotto zlokalizowanym w jednym z lubelskich sklepów Stokrotka padła główna wygrana w wysokości blisko 24 mln złotych. Właściciel szczęśliwego kuponu zagrał na chybił trafił.

W punkcie Lotto w sklepie Stokrotka przy ul. Kunickiego 141 w Lublinie nadany został kupon, który rozbił kumulację. Osoba, która jest jego właścicielem, zagrała na na chybił trafił wykupując jeden zakład.

Dzięki wylosowanym liczbom: 3, 13, 14, 26, 37, 38 zdobyła główną wygraną. Ta w wyniku kumulacji urosła do kwoty 23 769 336,10 zł.

Jak wyjaśniają przedstawiciele Totalizatora Sportowego, który jest organizatorem gier Lotto, trafiona w czwartek „szóstka” jest 17 główną wygraną, jaka padła w Lublinie. Jednak jest z nich najwyższa.

(fot. lublin112)

15 komentarzy

 1. Podawanie w którym totalizatorze padła wygrana, to prawie tak jakby podać imię, nazwisko i adres delikwenta.

 2. Patrząc na lokalizację sklepu, ta osoba od razu te pieniądze straci i roztrwoni, jak ktoś jej nie napadnie i nie zamordują aby przejąć hajs.

 3. Fan gry o marzenia

  Gratuluję wspaniałej wygranej. Na pewno Twoje życie będzie łatwiejsze. Pozdrawiam bardzo serdecznie.

 4. Przede wszystkim jak odbierze wygraną i trafi na rozsądną osobę to on, jego dzieci i wnuki są ustawione do końca życia, aby zdrowie dopisywało. A jak trafi na gościa który za bardzo się ucieszy i ma dużo przyjaciół to są dwie możliwości : dwa miechy ,,raju” i do piachu albo za pół roku bezdomny. Nie wiadomo kto trafił …

 5. a ludfzie mowia ze to mega ustawka a zwyciezca znany przed losowaniem i te kumulacje hahha

 6. czy wygrana trafi na Nowogrodzką?

 7. Biorąc pod uwagę jak skończyło wiekszość „szczęśliwców” którzy wygrali wiekszą kasę ,to nie wiem czy tak duże pieniadze przynoszą szczęście .Zwykle ludziom odwala i zle się to kończy .Człowiek sam niby już jest w jakimś tam poważnym wieku ,a podejrzewam ze jakbym wygrał takie pieniadze ,to by mi odwaliło .Takze chyba wolę „klepać ” biedę za te 3 koła miesięcznie i dożyć starości w spokoju

 8. Tak z bańke to bym przytulił ,akurat tyle zeby starczylo na podstawowe potrzeby i żeby nie odwaliło .ALe 24 bańki to już przepis na tragedię

 9. To sobie zaszaleje przed końcem świata,musi wydać do 29.04.2020

 10. Gościo z Tatar trafi na kunickiego kupował wodę w stokrotce i puścił sobie lotka na chybił trafił sam jest w szoku jeszcze ale gratuluję i powodzenia.

  • No to jak się tak przyznaje wszem i wobec to mu kariery nie wróżę. 3-5 lat i będzie miał długi. Jeśli to nie fake news kolejny.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej