Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Najpierw uciekł potem zgłosił się na policję. 500zł mandatu za kolizję na ul. Krochmalnej

Kierowca, który uciekł w sobotę po kolizji na ul. Krochmalnej sam zgłosił się na komisariat. Został ukarany mandatem.

Do zdarzenia doszło w sobotę na ul. Krochmalnej na wysokości stadniny koni. Kierujący fordem, jadący w stronę ul. Diamentowej, stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w barierę znajdującą się na moście a następnie auto obróciło się i zatrzymało pomiędzy dwoma pasami. Jadący środkowym pasem fiat został uderzony w błotnik przez obracające się auto.

Początkowo kierujący fordem chciał zapłacić za powstałe szkody, jednak świadek zdarzenia nabrał podejrzeń, że może on być nietrzeźwy, na co wskazywało jego nerwowe zachowanie i prośba aby nie wzywać policji. W momencie kierowca forda zorientował się, że zdarzenie zostało zgłoszone na policję, wsiadł do uszkodzonego auta i uciekł w kierunku ul. Wrotkowskiej.

Jak informuje kom. Renata Laszczka – Rusek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierowca sam zgłosił się na komisariat. Został ukarany mandatem karnym w wysokości 500zł.

Najpierw uciekł potem zgłosił się na policję. 500zł mandatu za kolizję na ul. Krochmalnej

2014-03-20 17:58:06
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. „Pacjent” zgłosił się sam, ale pani policjantka nic nie „bąknęła” o ty, czy to ten sam, który siedział za kółkiem i czy nie był „umoczony”.

  2. wytrzeźwiał to i się zgłosił po mandat hehe

  3. Hahaha, a którego dnia się zgłosił?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo