690 680 960

Naczepa odpięła się z ciężarówki i uderzyła w słup

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce rano w centrum Nałęczowa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut po godzinie 8 rano na ul. Poniatowskiego w Nałęczowie. Z przejeżdżającego samochodu ciężarowego odpięła się naczepa. Po chwili uderzyła ona w słup energetyczny.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Nałęczowa oraz policja. Jak nas poinformowano, na szczęście w zderzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

2018-03-05 13:06:16
(fot. nadesłane Michał)

18 komentarzy

 1. Szofer powinien zapłacić karę grzywny 20.000zł nie ma innego winnego jak tylko kierowca pojazdu ! całe szczęście że nic nikomu się nie stało !

  • Jaki ty jesteś żałosny .Od razu ferujesz kto jest winny.Winny to jest twój ojciec że spaprał takie coś.

   • Rano jechałem do pracy jak naczepa leciała prosto na mnie, ale strach przez te parę sekund… Nie wiem czy zaczep nie puścił, szkoda kierowcy. I szczęście w nieszczęsciu że nic nikomu się nie stało.

  • To pan Marek będzie zadowolony

  • Weź już Jasiu wracaj do lekcji…

  • Jaki wstyd ……TAK WYGLĄDA CENTRUM NAŁECZOWA ….chatka zarośnięta badylami …..wstyd panie burmistrzu

  • to jest centrum Nałeczowa ……własnie tak wyglada…przykre

 2. przecie to patelnia od dekla

 3. A kto niby jest tu winny jak nie kierowca ? naczepa ? …kierowca odpowiada za stan techniczny tego czym jedzie i kropka panie WW

  • Kierowca może odpowiadać za wizualny stan techniczny baranie, może sprawdzić czy tarcze są całe, czy opony są w porządku, czy powietrze nie ucieka.!!! Baranie a nie za wady lub uszkodzenia które nie dają oznak di czasu ich wystąpienia!!!

 4. Nie wszystko kierowca może sprawdzić,no chyba że ma rentgena w oczach.Czasami powód może być błahy,np.zmęczenie materiału.

  • Tak to wina naczepy nikogo innego ! WW szkoda że nie jechałeś za naczepą i szkoda że nie zerwała się na górze przed Tobą baranie, ojciec by się na pewno cieszył !

 5. Jak sobie namalujesz. Jesteś kierowcą to masz być świadomy stanu technicznego w jakim jest pojazd, którym się poruszasz. Jak ci to nie pasuje to zmień zawód na mniej wymagający. I skończ z tymi wykrzyknikami bo się ośmieszasz.

 6. 8888 …sendzi na rozprawie opowiesz te swoje bajeczki ,ze odpowiadasz za stan „wizulany ” pojazdu ,jak wjedziesz w kogos i zabijesz bo nie będziesz miał hamuców w swoim umytym i czysciutkim „wizulanie ” aucie …na pewno wezmie to pod uwagę, baranie

 7. Wiklinowy Nocnik

  pan dziadtrans patelniarz-karawaniarz

  • A ja się pytam skąd on tam się wzia od strony Lublina jadąc do centrum stoją znaki ograniczające tonaz ulica lipowa 2,5 tony na ulicy granicznej 8 ton więc jadąc od strony Lublina niema opcij żeby inaczej przejechał niż tymi ulicami które wymieniłem więc się pytam jakim cudem mieści się on w przedziale tonowy

 8. Suchy,a skąd wiesz że jechał od Lublina?może wyjechał od Markuszowa.Bo codziennie rano od Markuszowa wyjeżdżają patelnie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach