690 680 960

Na zakręcie seat wypadł z drogi. Od kierowcy wyczuwalna była silna woń alkoholu (foto)

Groźny wypadek miał miejsce przed południem na drodze łączącej Bełżyce z Palikijami. Na łuku jezdni samochód osobowy wypadł z jezdni. Kierowca z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 11 w miejscowości Stasin w gminie Wojciechów. Na drodze łączącej Bełżyce z Palikijami samochód osobowy wypadł z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący seatem mężczyzna na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na pobocze a następnie do rowu gdzie uderzyło w drzewo.

Kierowca został zakleszczony we wraku pojazdu. Ewakuowali go dopiero przybyli na miejsce ratownicy. Mężczyznę z licznymi obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala. Jak nam wyjaśniano, wyczuwalna była od niego silna woń alkoholu. Jednak z uwagi na obrażania jakich doznał, nie było możliwości użycia alkomatu. Dlatego też pobrana została od niego krew do badań.

Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. nadesłane – Marcin)

13 komentarzy

 1. Ciekawe czy wrak usuną czy bedzie leżał w rowie jak ten w Motyczu od kilku tygodni ku przestrodze .

  • Kierujący naśmiecił – niech sprząta. Jeżeli pojazd ma innego właściciela, to niech właściciel woła lawetę, załatwia firmę sprzątającą, a koszty niech ponosi ubezpieczyciel/sprawca.
   Ja nie mam ochoty dorzucać się w podatkach do sprzątania przydrożnych gratów. Za wywóz swoich śmieci płacę i wcale nie wymagam, żeby ktoś mi te koszty zwracał. Kto naśmiecił – niech sprząta.

 2. Czy to podchodzi pod selekcję naturalną?

 3. wiejski wsiur to wsiur … i tyle w temacie

  • Jakby się nie zakleszczył, to pewnie oddalił by się pieszo, jak ostatnio większość sprawców tego typu zdarzeń.

 4. Chyba z Lublina

 5. wolny strzelec nie obrażaj ludzi ze wsi bo swidczy to o tobie że masz strasznie pomarszczony mózg .

 6. Przybij piątkę ! 🙂

 7. do wolny strzelec

  Jak by nie ta ” wieś” nie miał byś czego do gara włożyć. Obojętnie czy w pl czy w europie. Chyba ze zboże rośnie na balkonie a trzoda jest w łazience hodowana. Trochę szacunku dla ludu ze wsi

 8. Do wolny strzelec

  Widać, że żal ci 4 litery ściska bo mieszkasz w mieście (pewnie gdzieś na blokowisku w wynajmowanym przez całe życie mieszkaniu) i nie masz nic a ludzie na wsiach mają swoje domy, dobytki, ziemię wartą sporo kasy o której ty możesz tylko pomarzyć.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas