Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na zakręcie pojazd wypadł z drogi i uszkodził ogrodzenie giełdy w Elizówce

W piątek po południu w rejonie giełdy w Elizówce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w metalowe ogrodzenie.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 17 na drodze dojazdowej do giełdy w Elizówce. Jak nam przekazano, auto osobowe marki Mazda wypadło na łuku z drogi i uderzyło w ogrodzenie.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Znacznie jednak uszkodzone zostało metalowe ogrodzenie na terenie giełdy. W rejonie zdarzenia nie ma utrudnień z przejazdem.

Uczestnicy kolizji czekają na przyjazd policji.

(fot. nadesłane Kasia)

24 komentarze

 1. Mijałem ich w tamtej okolicy. Prowadziła kobieta w czerwonej kurtce i powoli nie jechała.

 2. Ciekawa sprawa. To ogrodzenie już było uszkodzone co najmniej od 8 marca. Wydaję się, że dokładnie w tym miejscu.

 3. to miejsce jest pechowe , w ciągu ostatnich 2 lat na tym ogrodzeniu zostało uszkodzonych 5 albo 6 pojazdów. Przęsła były już wymieniane ze 3 albo 4 razy . Chyba jakaś żyła wodna albo inny czort . Normalnie znosi pojazdy stawia w poprzek i nie można wyprowadzić Widziałem na własne oczy bo jeżdżę tą serpentyną i po kilka razy dziennie.

  • Co prawda nie mam nawet magistra ani inżyniera ale coś mi mówi że ta tajemnicza żyła albo inny czort to nic innego jak siła odśrodkowa albo bardzie fachowo prawo Coriolisa , i do tego jeśli tego dodać prędkość , łyse oponki i pejsbuka to wynik równania widać na zdjęciu…

 4. Ogrodzenie było rozwalone c.n. od środy.
  Żyły tam nijakiej nie ma. Wypadają miszcze prostej.

 5. A miało stać na giełdzie jako nie bite No i coś nie pykło

  • Będzie będzie, może nie jutro ale w niedalekiej przyszłości będzie „bezwypadek, kradzionych po bułki i do kościoła”. Ewidentnie mx5 ktoś ćwiczył latanie bokiem, tylko do tego to się nadaje.

Z kraju