Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na szyi miał założony sznur. Kiedy zobaczył policjantów, ruszył na nich z widłami (zdjęcia)

Policjanci przyjechali do 37-latka, który podjął próbę samobójczą. Mężczyzna na ich widok zareagował agresją. Trafił do aresztu, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

W sobotę w nocy policjanci otrzymali alarmujące zgłoszenie o mężczyźnie, który w jednej z miejscowości w gminie Trawniki targnął się na swoje życie. Ze zgłoszeni wynikało, iż zmieszał on narkotyki z alkoholem i leży w śniegu. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z komisariatu w Piaskach.

Kiedy mundurowi dojechali na miejsce zastali tam wyraźnie pobudzonego 37-latka. W ręku trzymał nóż i młot oraz krzyczał, że oblał się benzyną i się zabije. Do tego na szyi miał założony sznur.

Policjanci starali się przemówić mężczyźnie do rozsądku, ten jednak zareagował agresją. Chwycił leżące na ziemi widły i ruszył na funkcjonariuszy krzycząc, że ich zabije. Po chwili został obezwładniony. Pomimo tego cały czas wyzywał policjantów, kopał, szarpał za mundur, pluł oraz próbował ich gryźć. Okazało się, że pod kurtką miał schowany jeszcze sekator.

37-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna był wielokrotnie notowany w policyjnych kartotekach. Usłyszał zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy policji oraz ich znieważenia. Decyzją sądu zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na szyi miał założony sznur. Kiedy zobaczył policjantów, ruszył na nich z widłami (zdjęcia)

30 komentarzy

  1. jak samobojca to czemu 10 lat policja po co sie wtraca

  2. ................

    To nie widły tylko ościennych do kłusowania ryb , potol na całego

  3. Pitbull – wstyd nosić te szmaty bo noszą je szmaty.

  4. Nie każdy chłop z widłami to Posejdon.

  5. Szkoda, że się mu nie udało. Jenego było by mniej.

  6. Coś tu nie gra. Trzymał nóż i młot, a przecież powinien trzymać sierp i młot. A poza tym, wystarczyło wycelować i krzyknąć „wstać, bo zastrzelę”, a wtedy szybciutko stałby się grzeczny.

Dodaj komentarz

Z kraju