Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na strychu stworzył specjalne miejsce. W domu jednorodzinnym policjanci natrafili na uprawę konopi (foto)

Do lat 8 pozbawienia wolności grozi 31-letniemu mieszkańcowi Puław, który w domu uprawiał konopie. Dodatkowo policjanci znaleźli u niego ponad 160 gramów marihuany.

W poniedziałkowy wieczór puławscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wkroczyli na jedną z posesji na osiedlu Włostowice. W trakcie przeszukiwania domu jednorodzinnego odkryli na strychu uprawę konopi. Rośliny znajdowały się w specjalnie przygotowanym do tego celu miejscu.

Stworzona została tam komora foliowa, w której zamontowano dodatkowe lampy jak też aparatura do kontrolowania warunków w jakich przebywają rośliny. Zabezpieczono 10 donic z roślinami. Dodatkowo policjanci znaleźli ponad 160 gramów marihuany.

31-letni mieszkaniec został osadzony w policyjnej celi. Następnie doprowadzono go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty uprawy konopi innych niż włókniste, wytwarzania środka odurzającego w znacznej ilości oraz posiadania przyrządów przeznaczonych do niedozwolonego wytwarzania ziela konopi.

Decyzją sądu wobec mężczyzny zastosowany został środek zabezpieczający w postaci poręczenia majątkowego oraz dozoru policji. Grozi mu do lat 8 pozbawienia wolności.

(fot. policja)

6 komentarzy

 1. jak policjanci „natrafili” na „plantacje”, chodza od drzwi do drzwi i pytaja czy tu jest marycha

 2. Szef fszyskih szfóf

  .

 3. No, a pisowski partyjniak w Lubartowie za posiadanie 143 gm dostał właśnie grzywnę i 1 rok w zawieszeniu na dwa. Pomyślcie w jakim kraju żyjemy.

  • No a taki jeden wyznawca PO zwany przez niektórych dziennikarzem za potrącenie kobiety na przejściu dla pieszych + brak prawka +brak OC + brak badań technicznych został okrzyknięty prawie bohaterem bo kobicina nie wiadomo z jaką prędkością weszła na przejście i by go zabiła drugi podobny zwany cimo cośtam za to samo dostał odszkodowanie.

 4. Jak handlował to do pierdla

  Ale jeśli to było na własny użytek – to domagam się tej samej kary co sam dostałem za uprawę w szafie. Czyli 1.5 roku prac społecznych w wymiarze 40 h miesięcznie. Najlepiej jako pomocnik gospodarczy w szpitalu.

  Zakaz legalizacji jest wyłącznie pretekstem do …. ugryzę się w język.

  CHOPIE TRZYMAJ SIĘ !!!

Z kraju

Sport