690 680 960

Na rondzie pod prąd. Starszy mężczyzna nie zareagował na dawane sygnały, że źle jedzie (zdjęcia)

W środę przed południem nasz Czytelnik zarejestrował na nagraniu kierowcę, który postanowił wjechać pod prąd na rondzie im. Cybulskiego. Starszy mężczyzna nie reagował na dawane mu sygnały, że źle porusza się pojazdem na skrzyżowaniu.

Do zdarzenia doszło w środę przed południem na rondzie im. Cybulskiego, na skrzyżowaniu ul. Mełgiewskiej z ul. Turystyczną i ul. Grafa. Nasz Czytelnik zarejestrował skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy fiata.

Starszy mężczyzna wjechał pod prąd na rondzie od strony ul. Turystycznej i kontynuował jazdę w kierunku ul. Grafa. Kierowca nie zwracał uwagi na dawane mu sygnały sugerujące, że źle porusza się w rejonie skrzyżowania.

Na koniec mężczyzna ominął pojazd Czytelnika i kontynuując jazdę pod prąd, skręcił w ul. Grafa.

(fot. screen z filmu nadesłane Andrzej – dziękujemy!)

34 komentarze

 1. nie napinajcie się. Dziadek na świeta do cioci ruszył a że drogi nowe a dziadek nienowy to się porobiło. Jeśli szczęśliwie dojechał znaczy żę Pan czeka z powołaniem

 2. Same „bohatery ” …pewnie jakby zobaczyli takiego dziadka to by mu od razu zajechali drogę ,a dziadek oczywiscie ,zero rekacji ,bo jazda tak pochlania wszystkie jego zmysly że na nic nie zwraca uwagi i dzwon pewny …ciekawe co by na to powiedziała policja po przyjezdzie na miejsce „bohaterskiego zatrzymania obywatelskiego ” ,bo obawiam ze że „bohater ” i jego sposób działanie , nie zyskały by w ich oczach aprobaty

 3. Pabloo(oryginał)

  Wystarczyło zajechać….nie puścić, a drogówka zrobiłaby swoje. Po co taka spina.

 4. Pabloo(oryginał)

  Eliminacja to podstawa, bez kwita na blaszankę dziadek już nie wyjedzie na drogę, ani nie zliczy toru przeszkód w WORDzie. Niepotrzebne nawet badanie wzroku 🙂

 5. Dlatego uważam, że wszystkie osoby po 70 roku życia powinny automatycznie tracić prawo jazdy! W zamian powinni dostawać darmową komunikację miejską! Mniejsze korki i mniej „niedzielnych kierowców” na ulicach!

 6. oczywiście więcej niebezpieczeństwa powodują ci co jadą 15 czy 20 na godzinę szybciej. matoły robią akcje alkohol i narkotyki akcje szybkość. ale żeby zrobić akcje w której eliminowaliby z drogi takich kierowców to już nie trzeba. lepiej na 21000 kontroli złapać 50 po alko trawce albo bez kwitów.

Kursy walut

 • USD 4.4834zł 0.1%
 • GBP 5.438zł -0.28%
 • EUR 4.6968zł -0.06%
 • CHF 4.7608zł 0.29%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Strażacy ze Strzeszkowic Dużych organizują Bal Sylwestrowy
Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ