Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na przejściu dla pieszych motocyklista wjechał w dziecko. Oboje zostali ranni (zdjęcia)

Dwie osoby zostały ranne w wypadku, jaki miał miejsce na jednym z przejść dla pieszych w Biłgoraju. Potrącony 12-latek śmigłowcem trafił do szpitala w Lublinie.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 21 na ul. Kościuszki w Biłgoraju. W rejonie skrzyżowania z ul. Czerwonego Krzyża pieszy został potrącony przez motocykl. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 25-latek wjechał w przechodzącego na drugą stronę jezdni po oznakowanym przejściu dla pieszych 12-latka. Następnie jednoślad przewrócił się, zaś motocyklista upadł na drogę.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, zarówno pieszy, jak też kierowca jednośladu, trafili do szpitala. Obaj doznali licznych, w tym poważnych obrażeń ciała. Policjanci prowadzą w sprawie wypadku czynności wyjaśniające.

Na przejściu dla pieszych motocyklista wjechał w dziecko. Oboje zostali ranni (zdjęcia)

(fot. biłgorajska.pl)

27 komentarzy

  1. Widocznie patrzył w lusterka.

  2. stop motocyklom

    Stop motocyklom na polskich drogach. Nie macie w większości przypadków pojęcia o jeździe. Patrz w lusterka to kpina dla społeczeństwa. Łamiecie większość przepisów jeżdźąc na tych pierdziawkach. ZAWSZE łamiecie prędkość

  3. stop motocyklom

    stop motocyklistom w mieście

  4. Ty Bercik masz dzieci ?To wsiądź naotor i swojemu dziecku 12 letniemu wytłumacz, że masz pierwszeństwo i jak ci wlezie na przejście to go potrafisz.Nie brakuje szpanerow , którzy przejeżdżając obok ludzi, chcą podkreślić swoją obecność rykiem swojego motoru

  5. Motor i zamiast potrafisz to potrącisz

Z kraju