Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na polu z uprawą konopi indyjskich zostawił przesyłkę z etykietą adresową. To go zgubiło (zdjęcia)

Na jednym z pól na terenie powiatu tomaszowskiego policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej ujawnili plantację konopi indyjskich. Co więcej, znaleźli tam paczkę z danymi adresowymi mężczyzny, który doglądał roślin.

Policjanci oraz funkcjonariusze Straży Granicznej otrzymali informację, że na jednym z pól w gminie Ulhówek w powiecie tomaszowskim może znajdować się uprawa konopi indyjskich.

Na miejscu mundurowi zastali dorodną uprawę blisko 40 krzaków konopi innych niż włókniste. Rośliny były w różnej fazie wzrostu, niektóre miały ponad metr wysokości. Kiedy funkcjonariusze zabezpieczali plantację i rozpoczęli dociekania, kim jest właściciel pola, nagle pomiędzy krzakami znaleźli rozpakowaną przesyłkę z zamówioną siatką przeciw ptakom.

Jak się okazało, na naklejonej na opakowaniu etykiecie widniały dane osobowe. Tym sposobem mundurowi nie mieli już większego problemu z dotarciem do właściciela plantacji.

25-latek był bardzo zaskoczony zatrzymaniem. Dodatkowo podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania funkcjonariusze znaleźli kilka porcji dilerskich suszu marihuany. Za posiadania i uprawę może mu teraz grozić kara nawet do 8 lat więzienia. Wkrótce sprawą zajmie się sąd.

Na polu z uprawą konopi indyjskich zostawił przesyłkę z etykietą adresową. To go zgubiło (zdjęcia)

Na polu z uprawą konopi indyjskich zostawił przesyłkę z etykietą adresową. To go zgubiło (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

13 komentarzy

 1. hAHAHAHAHAHAH

 2. 1. nie trzyma się niczego trefnego w domu
  2. jakby się nie przyznał, to opakowanie z adresem nie jest żadnym dowodem. ktoś mógł wyjąć ze śmieci i specjalnie podrzucić, by zmylić trop.

 3. Kolejny chciał truć ludzi i czerpać korzyści.

 4. On dostanie po duuupie

 5. Od 2024 w Niemczech osoby pełnoletnie będą mogły legalnie kupić sobie w wydzielonych sklepach marihuanę w celach rekreacyjnych.
  Nie mówię o medycznej gdzie od 2018 legalna jest w Polsce i leczeni są nią chorzy.
  Także pozdrawiam zacofancow.
  Pijcie wódkę chany.

 6. Ludzie na wschodzie ciemni.
  Im bardziej na wschód w stronę Putina tym ciemniej i więcej wódki.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo