Na poboczu drogi zauważył odciętą głowę kozy, powiadomił policję

We wtorek po południu nasz Czytelnik zauważył na poboczu drogi krajowej nr 19 odcięta głowę kozy. O sprawie została powiadomiona policja.

Dzisiaj około godziny 13:30 nasz Czytelnik jadący drogą krajową nr 19 postanowił na chwilę zatrzymać się w miejscowości Modliborzyce. Po chwili zauważył nieopodal chodnika odciętą głowę kozy. Niecodzienny widok nieco zmierził Czytelnika, który o znalezisku powiadomił policję.

– Nieopodal kręciły się dzieci, nie chciałem, aby musiały oglądać takie rzeczy. Nie codziennie widzi się porzuconą głowę zwierzęcia, jeszcze przy tak ruchliwej trasie. Postanowiłem powiadomić o tym fakcie miejscową policję. Funkcjonariusz, który przybył na miejsce bardzo profesjonalnie podszedł do tematu – tłumaczy nam Czytelnik.

Funkcjonariusz interweniujący na miejscu wykonał niezbędną dokumentację, wezwał na miejsce pracowników gminy, którzy zabezpieczyli głowę zwierzęcia do utylizacji. Jak poinformował policjant, sprawa podchodzi pod konkretny artykuł kodeksu wykroczeń i przestępstw przeciwko środowisku, który mówi, że kto wyrzuca na nie należący do niego grunt polny kamienie, śmieci, padlinę lub inne nieczystości podlega karze grzywny albo karze nagany.

Pomimo, że trudno będzie namierzyć winowajcę takiego postępowanie, policjanci z Modliborzyc będą ustalać, jak odcięta głowa kozy znalazła się w rejonie ul. Piłsudskiego, naprzeciwko budynku szkoły.

– Za pośrednictwem waszego portalu chciałbym podziękować za sprawne podejście policjantów do tematu i szybki przyjazd na miejsce pracowników gminy – dodaje Czytelnik.

39159169_1785119621583859_8182174447071920128_n

2018-08-14 17:36:19
(fot. nadesłane)

Zobacz również

23 komentarze

 1. ta wilki odgryzły:)))

 2. Ja wczoraj widziałem kilka rozjechanych ślimaków i wiewiórkę …gryzie mnie sumienie że nie zgłosiłem na policję …

 3. „– Nieopodal kręciły się dzieci, nie chciałem, aby musiały oglądać takie rzeczy. Nie codziennie widzi się porzuconą głowę zwierzęcia, jeszcze przy tak ruchliwej trasie. Postanowiłem powiadomić o tym fakcie miejscową policję. Funkcjonariusz, który przybył na miejsce bardzo profesjonalnie podszedł do tematu – tłumaczy nam Czytelnik.”

  …. na szcescie redakcja lublin112 umiescila fote w internecie zeby wszyscy mogli sobie ten odciety łeb zobaczyc

 4. BARDZO DOBRZE!! NIECH MIEJSCOWE CHAMANY DBAJĄ O PORZĄDEK!! MYŚLĘ ŻE TEGO GNOJA SZYBKO UDA SIE ZNALEŹĆ. NA TEJ WSI MAJĄCEJ PRAWA MIEJSKIE 🙂 HA HA. NIEWIELU TRZYMA PEWNIE KOZY

 5. To pewno „Satanisty” 🙂

 6. az dziw ze to nie w miejscowosci „Koziegłowy” 😉

 7. O q**a ale szoke i sensacja. Czy ten czytelnik to nigdy na wsi nie był? Nie widział jak się zabija kurę na rosół, nie widział świniobicia? Nad rzeką nigdy nie był, nie widział jak płynęły świniaki,barany,koty nawet krowy.

 8. Velkopopovicky Kozel ?

 9. Glowa kozła, blisko szkoła, wkrótce wrzesień…. sami wyciągnięcie wnioski.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja