Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na parkingu przed marketem stracił panowanie nad pojazdem. Porsche uderzyło w słup latarni (foto)

Rozbitym autem i mandatem karnym zakończyła się dla kierowcy porsche przejażdżka po parkingu centrum handlowego w Lublinie. Mężczyzna wjechał w słup latarni i baner reklamowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 19 na parkingu centrum handlowego oraz sklepu Ikea przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Samochód osobowy uderzył tam w słup latarni.

Pracownicy ochrony powiadomili o wszystkim policję. Funkcjonariusze drogówki ustalili, że kierujący porsche mężczyzna poruszając się po terenie parkingu stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg po czym uderzyło w słup latarni i baner reklamowy.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Jak nas poinformował kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, mężczyzna został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 złotych.

(fot. nadesłane)

55 komentarzy

 1. I wyłączył niskie ceny

 2. I jeszcze poduszki wystrzeliły, współczuje.

 3. Nawet Porsche nie pomogło myśleniu.

 4. Bo jeździć to trza umić

 5. wczoraj(08,02.) po południu zdolny młody ujeżdżał przez przeszło godzinę swojego czarnego lexusa. Przyjezdni koledzy byli wniebowzięci z mądrości i umiejętności driwera. Oczywiście było filmowane. Miejsce akcji ” Zachodnia i
  Chmielewskiego. Dzielni straznicy odpowiadają, ze pojazd jest w ruchu więc ich nie dotyczy.Brawo , będzie premia za sprawne wykonywanie obowiązków

 6. jaś siedzący w rowie plujący na robote

  bylo bączkow nie krecic panie kierowco

 7. Wpadł w poślizg i stracił panowanie nad autem… Ja mam inną wersję. „Wpadł w bezmyślność i nie opanował swoich umiejętności”

 8. 400 zł mandat i 10tys naprawa, ale przez chwilę zabłysną.Tak jest pieniądze to nie wszystko.

  • 10 tys. zł to może pewnie będzie zwyżka na składce AC za nowy rok,
   dwie poduszki strzeliły, jak naprawa wyjdzie ze 50-60 tys. to nie będzie źle

 9. WPADŁ NA PSEUDOPROMOCJE, jeszcze nie jeden się „przewiezie”

 10. Szkoda latarni.