Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na obwodnicy Lublina pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną

W sobotę rano na drodze S12 auto osobowe uderzyło w barierę energochłonną. Występują utrudnienia w ruchu na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Czechów.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 8 na drodze S12 w Natalinie w powiecie lubelskim, w ciągu obwodnicy Lublina, na odcinku pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Czechów.

Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, ze pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Zablokowany jest prawy i środkowy pas ruchu w kierunku Chełma/Zamościa. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Cieee chorobaaaa !!!

    I znowu wina drogowców… jezdnie za wąskie, co prawda przydrożnych drzew nie ma, ale bariery idiotoodporne stoją tuż, tuż przy jezdniach, zamiast np. 20 metrów za rowem, a w dodatku nie posypali (!).

    • Nie należy zapominać o pozytywnych cechach tego zdarzenia, np. blacharze i lakiernicy samochodowi będą mieli co robić, może nawet szrotmistrzowi się coś dostanie…

  2. Tak sobie myślę, że jakby jechał jeszcze szybciej i skrajnym lewym a nie środkowym (haha) to by nie przywalił…