690 680 960

Na obwodnicy Lublina pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną (zdjęcia)

W piątek rano na obwodnicy Lublina pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną. W rejonie zdarzenia, na pasie w kierunku Zamościa, występują utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 9 na drodze S12, na pasie w kierunku Zamościa. Na wysokości miejscowości Świdniczek pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-latka kierująca volkswagenem straciła panowanie nad pojazdem, a następnie uderzyła w barierę energochłonną. Kobieta tłumaczyła, że oślepiło ją słońce i w pewnej chwili zauważyła przed sobą pojazd i zaczęła hamować. Po chwili jej auto uderzyło w barierę.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, w rejonie kolizji występują utrudnienia z przejazdem w kierunku Zamość/Chełm, jeden pas jest częściowo zablokowany. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Krystian)

11 komentarzy

 1. dobrze, że Pani Kierująca nie utraciła panowania nad srajfonem

 2. Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja...........

  Klasyczne tłumaczenie że wina słońca.A okulary p/słoneczne nie pomagają?????????/Przecież nie powie że srajfonika przewracała.

  • Zdziaźniła się że jednak jej chłop z platformy nie będzie miał podwyżki i nie będzie miała większych alimentów. No z nerwów strzeliła.

 3. Słońce ze telefonem w łapie wtargneło na jezdnie ewidentnie

 4. straciła panowanie nad vw polo… nadaje się co najwyżej na pasażerkę, i to też z tylnego siedzenia!

 5. Znawcy się znaleźli hehe Janusze przepisów drogowych na czele z de****m Franiem -człowieku weź ty sobie znajdź prace a nierób siedzi tylko na Lublin 112 i dodaje do każdego artykułu komentarz

 6. ona przypindalała ile mogła bo mogła a słońce niespodziewanie wlazło i smark ją oślepił.
  tamże jest chyba 120 km/h …

 7. W sumie będzie nie bity, wszystkie szyby całe.

 8. Wścieklizna na obwodnicy to norma, przypominam ze to tylko droga ekspresowa NIE AUTOSTRADA. TZN maksimum dozwolone 120 godz, tzn że ktoś inny ma prawo jechać 90-100 i tego również nalezy się spodziewać, a nie krzyczeć że ktoś jedzie za wolno, bo to z reguły krzyczący jadą ZA SZYBKO.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas