Piątek, 26 czerwca 202626/06/2026
690 680 960
690 680 960

Na lubelskim deptaku zatańczyli poloneza. Był też koncert „Tańce narodowe i regionalne” (zdjęcia)

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk, wojewoda lubelski Lech Sprawka oraz wicemarszałek województwa lubelskiego Michał Mulawa poprowadzili poloneza, którego zatańczono na lubelskim deptaku. Do udziału zaproszono też mieszkańców.

14 komentarzy

  1. Ocena: 0

    Niech on się weźmie za remonnt ulic a nie tańczy !! Wstyd na całą POLSKĘ

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia