Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na jednym z pól w regionie rozbił się dron. Trwa ustalanie do kogo należał

We wtorek na jednym z pól w powiecie bialskim ujawniony został dron. Wstępne ustalenia wskazują, że maszyna mogła służyć do przemytu papierosów.

We wtorek policjanci z terenu powiatu bialskiego otrzymali zgłoszenie o dronie ujawnionym na jednym z pól, w rejonie granicy. Na miejscu interweniował policyjny patrol.

– W rejonie przygranicznym na polu uprawnym (powiat bialski) ujawniliśmy drona wykorzystywanego do przemytu. Na miejscu trwają czynności prowadzone przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie.

Trwa obecnie ustalanie do kogo należy maszyna i w jaki sposób znalazła się na terenie powiatu bialskiego.

(fot. Policja Lubelska)

29 komentarzy

 1. To pewnie tych z pod Novej.

 2. zieleń, brąz i czerń muszą świetnie maskować na niebie…

 3. A to ołówek tam leży czy długopis ? Jak długopis to wiadomo czyj ten dron.

 4. ale to samolot

  • Dron – bezzałogowy statek powietrzny, który może odbywać lot autonomiczny (samodzielnie, z użyciem autopilota lub innego systemu na pokładzie) lub zdalnie sterowany (kierowany przez operatora drona) poza zasięg wzroku.

   • co za durna definicja to jest jak nic samolot i tyle! trochę w modelarstwo sie bawiłem i wkurza mnie jak wszystko co teraz lata nazwane jest dronem! To jest typowy samolot na zdalne sterowanie!

   • Teraz dron to wszystko bezzałogowe, co się rusza w powietrzu, na lądzie i na wodzie. A dawno, dawno temu nie mówiono dron, tylko V1?

 5. I tego też nasza obrona nie zestrzelila trzeba się pakować i spier…c jak taka obronę mamy

 6. to może być nasza nowa flota powietrzna ?

 7. To komunijny

 8. Cóż tu ustalać, kierowcę przepytać i już.

 9. Zapewne rosyjski dron należący do UA

 10. Kurde… kilka milionów „sióstr” i „braci” najechało Polskę pod pretekstem wojny, ( gdzie ponad 90% ich kraju jest wolna mod wojny i cieszą się klaszcząc w łapki z uciechy, że gości mają, a tymczasem jedna rakieta, czy dron z „bratniego” przecież Kraju i problem z tego mwielki robią.

Z kraju

Sport