690 680 960

Na imprezie chciał zgwałcić nieletniego kolegę. Kiedy ten zaprotestował, brutalnie go pobił

Trwa śledztwo w sprawie usiłowania gwałtu, którego miał się dopuścić 19-letni mieszkaniec Lublina. Za cel obrał sobie śpiącego 17-latka. Kiedy ten się obudził, został pobity i trafił do szpitala.

Do aresztu trafił 19-letni mieszkaniec Lublina, który usiłował zgwałcić nieletniego kolegę. Wszystko wydarzyło się w nocy z piątku na sobotę w jednym z mieszkań w lubelskiej dzielnicy LSM. Odbywała się tam impreza, w której uczestniczyło sześć młodych osób. Biesiadnicy spożywali znaczne ilości alkoholu. Kiedy jeden z imprezowiczów usnął z powodu nadmiaru spożytego alkoholu, jego znajomy zaczął się do niego dobierać.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń śledczych, w pewnym momencie 17-latek przebudził się i widząc, co jego znajomy chce zrobić, zaczął protestować i się wyrywać. Wtedy niedoszły gwałciciel pobił nastolatka. Poszkodowany opuścił mieszkanie i udał się do domu. Stamtąd trafił do szpitala. O wszystkim powiadomione zostały też organy ścigania.

Jak ustaliliśmy, 19-letni sprawca został zatrzymany, kiedy przyszedł do szpitala, w którym znajdowała się jego 17-letnia ofiara. Mężczyzna jest doskonale znany zarówno policji jak też prokuraturze, z bardzo dużej liczby przestępstw, które do tej pory popełnił. Zatrzymywany był karany za m.in. kradzieże, włamania, groźby karalne, a także wiele innych przewinień. Po przedstawieniu 19-latkowi zarzutu usiłowania gwałtu, decyzją sądu został umieszczony w tymczasowym areszcie. Trwa śledztwo w tej sprawie. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl/zdjęcie ilustracyjne)

43 komentarze

  1. znowu ten homoseksualizm..

  2. Lublin, kolebka narodowców, katolików i pis.

  3. Wielka promocja homoseksualizmu zbiera swoje żniwo. 😉

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…