Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na ekspresówce volkswagen uderzył w bariery. Coraz gorsze warunki do jazdy (zdjęcia)

Znacznie pogarszają się warunki do jazdy, w wielu miejscach pojawiła się gołoledź. Tylko na trasie z Piask do Lublina doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 18:30 na drodze ekspresowej S12/17 Lublin – Piaski. Na wysokości węzła Świdnik samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca volkswagenem obywatelka Ukrainy poruszała się w kierunku Lublina. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny kolizji. Wystepują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni w stronę Lublina.

Kierowcy alarmują, że na drogach znacznie pogorszyły się warunki do jazdy. W wielu miejscach pojawiła się gołoledź. To sprawia, że dochodzi do kolejnych zdarzeń drogowych. Na zjeździe z drogi ekspresowej od strony Piask na Felin, na wiadukcie zderzyły się cztery auta. Obecnie na miejsce jadą służby ratunkowe. Tam również występują utrudnienia w ruchu.

Na ekspresówce volkswagen uderzył w bariery. Coraz gorsze warunki do jazdy (zdjęcia)

Na ekspresówce volkswagen uderzył w bariery. Coraz gorsze warunki do jazdy (zdjęcia)

Na ekspresówce volkswagen uderzył w bariery. Coraz gorsze warunki do jazdy (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

14 komentarzy

 1. Chachły popisy robią na ekspresówce i efekty. Lewy pas i pokaz ile te ich fury wyciągną. TiRowcy z UA są OK, ale te ich lemingi to barachło, chachły.

 2. Ciekawe kiedy zaczną odpowiadać za takie zdarzenia osoby które powinny zlecać posypywanie dróg żeby nie dochodziło do takich zdarzeń

 3. Na wielu drogach wystąpiła głoledź. Tiry nie mogą wyjechać pod wzniesienia. Zero ostrzeżeń. Zero piaskarek.

 4. Jest ślisko w Lublinie. Powolutku proszę, bo się wk….ę.

 5. No właśnie gdzie ci drogowcy co chwalą się gotowością utrzymania dróg? Może kary nałożyć i obciążyć kosztami napraw. Zwłaszcza jeśli chodzi o drogi pierwszej kolejności utrzymania

  • AHAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAAH , TAK DROGOWIEC STOJI ZA ROGIEM I CZEKA AZ GOŁOLEDŹ WYSTĄPI ;HAHAHA MYŚLCIE LUDZIE , TO NIE BOLI

 6. A co by ostrzeżenia niby miały pomóc? Kierowca tira czy busa ma sobie popchać auto czy jak? Czy ma sobie zabrać w trasę kolegę i puścić go przodem z wiaderkiem piasku? Na co nam te ostrzeżenia???
  Sypcie piachem, służby za to odpowiedzialne i biorące kasę, a nie będziecie tu ostrzegać? To co, jutro mam do roboty nie jechać, zapłacicie mi za postój?
  Piasku chyba w kraju jeszcze nie brakuje, taczek, lopat i skazańców wszelkiej maści mamy pod dostatkiem, w czym zatem problem?

 7. Uważam, że dobrze się stało, że volkswagen uderzył w bariery…
  Wyobraźcie sobie , gdzie on by dojechał i o co by się zatrzymał, gdyby tych barier nie było ???

 8. A może by tak dać okazję braciom i siostrom z najlepszego na świecie kraju za Bugiem, żeby się mogli odpłacić za roczną gościnę? Może mało wymagające zajęcia przy odśnieżaniu albo sprzątaniu i posypywaniu solą ulic? Czy to już byłaby mowa nienawiści, bo oni uciekli przed bombami i dlatego nic nie mogą robić?

  • Odwdzięczą się jak wygonią putlera ze swoim ziem. Wtedy będzie można tanio spędzić tam wakacje. I polskie firmy na odbudowie też zarobią. Ale skąd ameba radziecka ma to wiedzieć?

   • Jak wygonią putlera? Czyli chyba nigdy. Mimo pchania w nich niemal wszystkiego, co jest dostępne. A wakacje tanie tam to mam gdzieś. I nauczcie się ukrolskie boty innych słów, niż powszechna „ameba” albo „onuca” Aha, i Sowietami sami byliście razem z kacapa i. Zresztą nadal jesteście wszyscy tacy sami mentalnie.

  • Żeby sobie futro z jenota pobrudzić

 9. kolejność zdarzenia była inna, wpadła w poślizg i następnie straciła panowanie nad samochodem.
  Jechałem obok tego wypadku jeszcze jak nie było służb. Jechałem ostrożnie i na wiadukcie ze skrętem na lublin poszedłem trochę bokiem, ale udało mi się wyprowadzić auto z poślizgu.

Z kraju