690 680 960

Na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Utrudnienia w ruchu w kierunku Kraśnika

We wtorek rano na drodze S19 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia w ruchu na pasie w kierunku Kraśnika.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10 na drodze S19 w miejscowości Polichna Pierwsza, na odcinku pomiędzy węzłem Szastarka a węzłem Kraśnik Południe. Służby ratunkowe otrzymały informację, z której wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej nie ma osób poszkodowanych w zdarzeniu. Obecnie zablokowany jest pas awaryjny i część prawego pasa ruchu w kierunku Kraśnika.

Policjanci kierują ruch na lewy pas. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 12:30.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Za wąskie pasy ruchu robią na ekspresówkach i najlepsi kierowcy Europy się nie mieszczą. 1,60>3,25.
  Natomiast, gdy 2 babcie zderzą się jadąc rowerami po chodniku o szerokości 0,80m, to znaczy, że są ślepymi amebami, bo nie mają tablicy rejestracyjnej.

  • Przepraszam za pomyłkę. 1,60>3,50 m.

   • Franiu, kierowcą jestem od 40 lat i nie miałem nawet stłuczki, ale o pierwszeństwach na ścieżkach rowerowych to się gubię. Np. wzdłuż Wrotkowskiej równolegle leci ścieżka rowerowa i chodnik dla pieszych, które w wielu miejscach przeplatają się ze sobą. Czy pieszy ma pierwszeństwo czy rowerzysta?

    • Jeśli są oznaczone przejścia dla pieszych na ścieżce to pieszy. Pieszy ma pierwszeństwo przed pojazdem

 2. Rowerzysta tez nie zawsze ma pierwszeństwo przed samochodem. Po prostu wystarczy aby był traktowany jako pojazd i też patrzył na znaki. Z drugiej strony kierowcy samochodów nie zawsze mają głowie, ze rower to też pojazd.

 3. Zasłabł?

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1545zł -0.82%
 • GBP 5.2106zł -0.01%
 • EUR 4.4717zł -0.16%
 • CHF 4.6136zł -0.16%

Polub nas