Piątek, 19 lipca 202419/07/2024
690 680 960
690 680 960

Na drodze S19 ciężarówka z mlekiem wpadła do przydrożnego rowu (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę na drodze S19 pojazd ciężarowy wpadł do przydrożnego rowu. W rejonie zdarzenia występują niewielkie utrudnienia w ruchu. Po rozładowaniu naczepy rozpocznie się wyciąganie pojazdu na drogę.

Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę na drodze S19 na trasie Lublin – Kraśnik. Za zjazdem na Wilkołaz, na pasie w kierunku Rzeszowa, kierowca pojazdu ciężarowego zjechał z jezdni do przydrożnego rowu. Jak nam przekazano kierujący ciężarówką nie ucierpiał w zdarzeniu.

Obecnie nie ma większych utrudnień w ruchu. Konieczny będzie przeładunek naczepy, w której znajduje się ładunek mleka. Dzisiaj w rejonie zdarzenia będą występowały utrudnienia z przejazdem w postaci zwężenia jednego pasa ruchu.

Następnie pojazd będzie wyciągany na drogę. Prawdopodobnie działania te będą prowadzone dziś wieczorem lub jutro rano. Miejsce zdarzenia zabezpieczają pracownicy służby drogowej. Czynności w sprawie zdarzenia prowadzą kraśniccy policjanci.

Zdjęcia: Pomoc Drogowa 24h Transport Assistance Laweta Błaszczyk Niedrzwica Bełżyce\nadesłane Krzysztof i Adam

9 komentarzy

  1. Ach, pan Kierowca tak się śpieszył, żeby dowieźć mleko głodnym Dzieciom! Pewnie teraz gdzieś drugi pędzi, żeby przywieźć na czas bułeczki, wędliny itp. Ucałujmy z szacunkiem te spracowane ręce!

  2. … mleko ma najszybszy transport

  3. Dziadek. Czy kiedy kolwiek zrobiłeś co kolwiek dobrego dla drugiego człowieka. Bo jak czytam to tylko idiotyzmy wpisujesz. Pozdrawiam inaczej myślących.

    • Ja mogę zrobić coś dobrego, tu i teraz, dla Ciebie! Poprawię błędy w Twojej wypowiedzi… Chociaż… Za dużo pisania, nie chce mi się…

  4. Dzidek, jesteś tym co kon pod brzuchem nosi .

  5. Kolejny zafodowiec po zafodówfce

  6. kierowca tira, najmądrzejszy w całej wsi

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport