Na drodze ekspresowej S17 auto osobowe uderzyło w barierę energochłonną (zdjęcia)

W sobotę rano na drodze ekspresowej S17 pojazd osobowy uderzył w barierę energochłonną. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę rano na drodze ekspresowej S17 na wysokości miejscowości Sieprawice, na pasie w kierunku Lublina. Jak nas poinformowano, pojazd osobowy uderzył tam w barierę energochłonną.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak się okazało w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut częściowo zablokowany był jeden pas ruchu. W chwili obecnej nie ma utrudnień z przejazdem. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Markuszów)

Zobacz również

8 komentarzy

  1. Ho ho ho, ciekawi mnie jakie przyszło zgłoszenie ze 112, że na miejscu aż 6 czerwonych wozów.

    • Dobre nie , Puławy PSP i jedno OSP z tamtego powiatu do Sieprawic , ale powiem Tobie , że i ludzie też mają problem ze zgłoszeniem dokładnej lokalizacji , a przecież wystarczy podać słupek i wszystko powinno być jasne , jednak nie dla wszystkich (alarmowy 112) tam też tęgie głowy mogły by tego nie ogarnąć.

  2. Tak ludzie robią z igły-widły.Wyolbrzymiają, konfolobują, dramatyzują.A ja miałem połamane palce w dłoni i nawet do lekarza sie nie zgłosiłem, tylko jedna „pani” widząc moją obrzękniętą dłoń nie miała skrupułów i wysłała mnie do fizycznej prac, z tego miejsca źyczę jej tego samego.

  3. Deszcz przerósł kierującą pojazdem w żabim kolorze. Oddać prawo jazdy dla swojego i innych bezpieczeństwa.

  4. i po co to wszystko ?

    no i po co te bariery montują ? jakby ich nie było to by w nie nie uderzył ..proste i logiczne ….tak samo jak nie potrzebne są przy drogach rowy ,drzewa przepusty betonowe i zakręty …po co to wszystko ? Kierowcy zamiast móc zajmować się znacznei ciekawszymi rzeczami w czasie jazdy ,muszą się ciągle skupiać na drodze ,żeby nie wypaść z drogi na zakręcie ,nie wpaść do rowu itd ….kto to kur…a wymyślił ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie