690 680 960

Na brzegu leżały wędki i dokumenty. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny

W niedzielę przed południem w okolicach tzw. wojskowej tamy w Wólce Gołębskiej zostały wyłowione zwłoki mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności jego śmierci.

Jak poinformował portal lpu24.pl, w niedzielę rano funkcjonariusze Straży Rybackiej na brzegu w rejonie Wisły natrafili na wędki, dokumenty i wyposażenie sugerujące, że może on należeć do wędkarza. Od razu o wszystkim zostały powiadomione służby ratunkowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego, a także policjanci z psem tropiącym. Poszukiwania prowadzone były w rejonie tzw. wojskowej tamy w Wólce Gołębskiej. Do poszukiwań zaangażowani zostali również płetwonurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno–Nurkowego z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Jak relacjonuje portal lpu24.pl, po ponad godzinie wydobyto z wody zwłoki mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności jego śmierci.

(fot. nadesłane Czytelnik)

Jeden komentarz

  1. ale jak? jakas wielka ryba go wciągnęła? czy ktoś mu pomógł?

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie