Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na banerze były zdjęcia rozszarpanych i zakrwawionych płodów ludzkich. Mieszkańcy zbulwersowani akcją (wideo)

Do redakcji portalu lubartowski.pl zgłosiła się jedna z mieszkanek Lubartowa zbulwersowana sobotnią akcją Fundacji PRO Prawo do życia. Jej organizatorzy w pobliżu Biedronki ustawili się z banerem, na którym widoczne były rozszarpane płody ludzkie.

W sobotę w Lubartowie członkowie Fundacji PRO Prawo do życia, w rejonie jednego z marketów przeprowadzili pikietę, podczas której prezentowali baner ze zdjęciami rozszarpanych i zakrwawionych płodów ludzkich.

Jak czytamy na portalu lubartowski.pl, rodzice zasłaniali dzieciom oczy, część dzieci płakała i pytała – Czy im też się to może stać? To nie miejsce na tego typu akcje – napisała do redakcji lubartowskiego serwisu informacyjnego jedna z czytelniczek zbulwersowana tym, co miało miejsce dzisiaj przed Biedronką w Lubartowie.

Oprócz baneru, uczestnicy akcji z głośnika puszczali materiały w ramach akcji Stop Aborcji.

– Gdybym wiedział, że coś takiego tu będzie nie wziąłbym swoich dzieci dzisiaj na zakupy. Dzieci nie powinny oglądać takich scen – mówił portalowi mieszkaniec Lubartowa.

(fot. wideo lubartowski.pl)

43 komentarze

 1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Masz pan rację, panie mieszkańcu Lubartowa (lub okolic) – „Dzieci nie powinny oglądać takich scen”, dzieci powinny wierzyć w niepokalane poczęcie, które zdarzyło się pewnej Marysi, w to że przyniosły je bociany, albo rodzice znaleźli je w grządkach kapusty.

 2. A czarne marsze Pani nie gorszą, tylko prawda gorszy.

  • Dokładnie – zgadzam się ! Tak wygląda ten zabieg i kto jest za aborcją musi sobie zdawać sprawę że zabiła człowieka – nie ważne czy jest za czy przeciw musi zobaczyć jeżeli ma mieć wolny wybór w tym co robi !

 3. Idioci z fundacji PRO Prawo do życia. Gdzie prawo do godnej śmierci?

 4. To jest widok 16+ i powinni zostać za to ukarani . Dzieci które ŻYJĄ mogły dostać urazu psychicznego od tego ale taka polityka obrońców życia , dla nich liczą się jedyne nieboszczyki .

  • A od kiedy lewak tak martwi się o dzieci ??? Promowanie korbowodów i uczenie walenia gruchy od najmłodszych tal nie ryje psychiki małych dzieci ???

 5. Cytując klasyka:”Nie odpowiada ci aborcja? odwróć wzrok, jak odwracasz wzrok od potrzeb dzieci które się narodziły”
  Dlaczego tylko aborcja jest pokazywana?
  -A co z kobietami która zmarły podczas porodu? (czy śmierć bezwolnego inkubatora to tylko mała strata?).
  -Co z gwałtami? przecież są okrutne i niedopuszczalne! Pokażmy na ulicy zdjęcia,najlepiej w trakcie. Czy może jednak nie bo kobiety są „same sobie winne”?
  -A pedofilia? gwałty na dzieciach? Tez szereg zdjęć z księdzem i ministrantem z krwawiącym odbytem… Czy może udajemy ze to się nie dzieje, nie działo i nie ma problemu? A może dzieci same są sobie winne i prowokowały? Bo były i takie głosy wśród bandy wariatów którym katolicka indoktrynacja mózg zlasowała? No i to dziecko nie płód więc i po co?
  I bardziej by to pomogło niż ściągnięte z neta zdjęcia i wystawiane celem manipulacji.
  Te dzieci (i jest bardzo prawdopodobne) mogą doświadczyć tego co w/w w swoim życiu- i trzeba jakoś przestrzec rodziców!

 6. A gdy mloda dziewuszka ktora ma lat 14zostaje zgwalcona i zachodzi w ciaze a jej dzieciak.w brzuchu jest tak zdeformowany ze zagraza zyciu owj.dziewuszki to co w takiej sytuacj ma zrobic lekarz i rodzice tej zgwalconej ciezarnej.dziewcznki? Czy ci psychole zastanowilu sie nad tym ? Ze lekarz staje przed dylematem.kogo ratowac ?wywiesci jskis kretynski bilbord kazdy umi ale czy ow kazdy wie jakie sa realia ratowania zycia?

 7. Nie rusza mnie to ,małe dziecko i tak nie rozumie co widzi ,a starsze mają styczność z brutalniejszymi widokami w grach komputerowych ,internecie czy telewizji.Co do samego celu demonstracji ,to uważam że aborcja to zabójstwo. Ale tylko od ukształtowania mózgu.Kobieta powinna sama zdecydować czy chce je mieć dopóki jeszcze się nie rozwineło w jej ciele.Oczywiście,to moja prywatna opinia.

 8. Czy ci nawiedzeni z PRO itp. opiekują się dziećmi po urodzeniu które są kalekami, mają wady genetyczne, przebywają w domach dziecka? Czy po prostu głoszą tylko idiotyczne hasła bo maja nas^ane w makówkach?

 9. Niestety tak wygląda aborcja ! Pokazują księży pedofil, promują homoseksualise do europarlamentu, dolność – równość – demokracja to hasło „KoD” i zwolenników PO. !

 10. Widac ze tym z „pro ” się coś w głowkach popierdzieliło ,bo protestują jakby aborcja była u nas powszechna i wykonywana na życzenie ,a wszyscy,prócz tych nawiedzonych protestujących , wiedzą że wykonac u nas aborcję ,nawet zgodnie z prawem ,np. po gwałcie ,graniczy z cudem .Do chin niech jadą protestować

  • To ciekawe. Według oficjalnych informacji, w nadwiślańskim kraju, codziennie mordowanych jest ponad trójka nienarodzonych dzieci.