Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Mówią o nas płaskoziemcy i szury”. Przez Lublin przeszedł „Marsz o wolność. Zakończyć plandemię” (wideo, zdjęcia)

Mówią głośno, że pandemia koronawirusa nie istnieje, a obowiązek chodzenia w maseczkach to przejaw niewolnictwa. W sobotę w Lublinie odbyła się manifestacja „Marsz o wolność. Zakończyć plandemię”, w której udział wzięły osoby sprzeciwiające się polityce rządu w kwestii COVID-19.

W sobotę po południu przeciwnicy ograniczeń związanych z obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, w związku z zakażeniami koronawirusem, wzięli udział w sobotnim proteście „Marsz o wolność. Zakończyć plandemię”.

Uczestnicy najpierw zebrali się na przed schodami lubelskiego zamku, a następnie po przemowach i okrzykach przespacerowali z Placu Zamkowego, al. Tysiąclecia, ul. Dolną 3 Maja, 3 Maja na Plac Litewski, a następnie pod lubelski Ratusz.

Z tłumu można było usłyszeć okrzyki „Cała Polska śpiewa z nami wypie*****ć z maseczkami”, „Zdejmij maseczkę”, „Precz z komuną”, „Dosyć ściemy”, „Zdejm kaganiec”.

Uczestnicy nie posiadali maseczek lub przyłbic, zachęcali napotkane osoby, aby zdejmowały maseczki i przyłączały się do marszu. Policjanci w trakcie manifestacji nie reagowali na to, że protestujący nie zasłaniali nosa i ust. Manifestacja zakończyła się przed godziną 18.

Relacja wideo na naszym profilu na Facebooku – kliknij

(fot. wideo lublin112.pl)

291 komentarzy

  1. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

    A ja powiem jedno, od wieków się ludzie, narody tłukli,
    zabijali. Wojny, konflikty, najazdy, zabory. A tu nagle 80 lat nic. USA próbowało, Wietnam i inne Binladeny. Ruskie tak samo Czeczenia, Ukraina. Ale nikt się nie dołączył na skalę Światową, to se wymyslili, wypuścili zarazę, to jest celowe. Ktoś mądry kiedyś powiedział , że aby ziemia mogła zapewnić na stale byt nie powinno być więcej niż 500 mil. ludzi, a my mamy ponad 8 miliardów. Puki były wojny i konflikty w większej skali było ok. a teraz trzeba innaczej. Oczywiście włodarze też chorują, tylko czemu akurat nie umierają?