Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motoryzacyjne święto w Lublinie dobiegło końca. Na targach Moto Session atrakcji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Pokazy stuntu i driftu, wyjątkowi goście, nowości motoryzacyjne, auta luksusowe czy też klasyki światowej motoryzacji – to tylko część atrakcji, które czekały na zwiedzających podczas Moto Session 2022. W Targach Lublin zakończyły się właśnie targi motoryzacyjne.

Wydarzenie przyciągnęło sporą rzeszę miłośników motoryzacji nie tylko z Lublina lecz również z całego regionu. Moto Session to przede wszystkim wystawy nietuzinkowych samochodów i motocykli. Wśród nich sporo było pojazdów, które na co dzień ciężko dostrzec na ulicach. Można było też obejrzeć z bliska bolid wyścigowy Formuły 1.

Nieodłącznym elementem targów są też ekstremalne pokazy. Nie zabrakło ich i tym razem. Drift samochodowy oraz motocyklowy, stunt motocyklowy i trial – to wszystko odbywało się na placu zewnętrznym pomiędzy halami. Na Moto Session gościły też osobistości internetowe z motoryzacyjnego świata m.in. Adam Strzelecki i Sebastian „Kickster” Kraszewski.

W specjalnej strefie detailingu czekali też najlepsi specjaliści z tej dziedziny, którzy w ciągu kilku godzin potrafią zwykły samochód zamienić w prawdziwy diament. Swoją ofertę zaprezentowali też najwięksi producenci chemii, sprzętu, padów polerskich, kosmetyków oraz wszystkiego, co wpływa na spektakularny efekt wykonanej usługi.

(fot. wideo – Andrzej Kalus, Emil Winiarczyk)

15 komentarzy

 1. Moim skromnym zdaniem nic nadzwyczajnego. Lokalnych dealerów nie było stać na prezentację najnowszych modeli. Takie to było zwykłe masło maślane.

  • Lokalni dealerzy nie wydają kasy na takie gó**na, gdzie przychodzi tylko gawiedź tyłkami siedzenia powycierać. W ogóle żałosne, że dorośli ludzie pasjonują się takimi pierdołami.

 2. Totalna tendeta
  Poza tym że nikt nic o niej nie wiedział bo redakcja nie ogłosiła wpierw

  • Tak oczywiście, bo nie przysłali ci specjalnego zaproszenia. Od tygodnia były informacje na stronie na ten temat. Ale jak się ma dekle zamiast oczu to cóż/

   a nawet jakby przysłali zaproszenie to też być pacan napisał, że nie było informacji gdyż na ulotki nie zwraca uwagi. Imbecylizm społeczeństwa zaczyna być coraz szerszy.

 3. Jeżeli ktoś żałuje, że nie poszedł to naprawdę nie ma czego.
  Jak to powiedział kolega przy wyjściu” kurde 40zł wejście, 10zł parking, a mogłem pizzę zamówić”.

 4. Czemu znowu informacja po wydarzeniu?
  Chętnie bym poszedł a nawet nie wiedziałem ze coś takiego było

 5. Codziennie sprawdzam lublin 112 i ani słowa nie było o tym

 6. Ale półnagie laski muszą być. A później kobiety płaczą, że się je sprowadza do roli obiektów seksualnych. Żenua.

  • Żenua to Twój komentarz. Nikt tych kobiet do niczego nie zmusza, kasa jest fajna, i można nawiązać dużo znajomości.
   A płaczą zwykle feministki, których nikt w takiej roli zatrudnić nie chce z wiadomych powodów.

   • ja tam nie mam nic przeciwko takim atrakcjom, niemniej jednak Thor trochę racji ma. Gale walk, speedway, targi motoryzacyjne czy inne tym podobne wydarzenia i wszędzie dupeczki jako dodatek do „męskiego” hobby. Nie twierdzę ze im się to nie opłaca, ale jak się świeci doop@ za garść srebrników to można się spodziewać że prędzej czy później jakiś podchmielony prostak potraktuje przedmiotowo. Powypinane hostessy na maskach samochodów czy na muturze z pozami i minami jak z taniego pornola – czemu nie. A nie lepiej od razu zdjąć majty i i zmienić branżę? Może hajs jeszcze bardziej się zgodzi?

 7. Kostkę wyczyszczą, rzecz jasna, tak jak była przed upalaniem ?

 8. Kto teraz kostkę wyczyści ?

 9. Jak nie wyczyszczą kostki to zadzwonić do SM trzeba, najważniejsze że już PO …

Z kraju