Motocyklista zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Młody mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala (zdjęcia)

W ciężkim stanie trafił do szpitala motocyklista, który uczestniczył w popołudniowym wypadku w gminie Końskowola. Policjanci ustalają okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14:35 w Starej Wsi w gminie Końskowola w powiecie puławskim. Na drodze łączącej Końskowolę ze Skowieszynem zderzyły się dwa pojazdy: motocykl i ciągnik rolniczy.

Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z ul. Głęboką. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Puławy i OSP Końskowola, zespół ratownictwa medycznego oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak nas poinformowano, jadący jednośladem mężczyzna uderzył w doczepioną do ciągnika przyczepkę. W wyniku tego doznał licznych bardzo poważnych obrażeń ciała. Śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

(fot. OSP Końskowola)

22 komentarze

 1. Motocyklista już nie raz popisywał się szybką bezmyślną jazdą. Przed skrzyżowaniem jest zakręt i powinien wolniej jechać.

 2. Pewnie jechał przepisowo

 3. Ciągnik bez tablic i przyczepka , pewnie też bez oc i nie zarejestrowane… wieśki myślą ze im wolno wszystko u siebie na wsi

  • I tu się mylisz. Wina jest motocyklisty, który nie stosował się do ograniczeń prędkości, właśnie świeżo co cakupił motor i jeździł na nim jak wariat. W tym wypadku też tak wyglądało…

   • Wydaje mi się ze nie do końca bo motocyklista miał pierwszeństwo i wiadomo prędkość była zdecydowanie za duża i niedozwolona ale dalej miał pierwszeństwo. Wyjeżdżając z podporządkowanej masz obowiązek ustąpić pierwszeństwa każdemu pojazdowi jadącemu droga z pierwszeństwem! Wrzucanie każdego motocyklisty do jednego worka i pisanie nieprawdy na jego temat na forum nie świadczy dobrze o autorze komentarza. Jest zbiórka krwi dla niego i oddanie jej może przyczynić się do uratowaniu mu życia. Trochę empatii drodzy państwo bo los może każdego postawić w takiej lub gorszej sytuacji

  • miastowy znaFca

 4. nie widzę lusterek w ciągniku nie twierdzę ,że się nie obejrzał ale znam sporo takich co się im szyja się nie obraca

 5. Tak jeździł tym motocyklem, że w końcu doigrał się. Po wsi na jednym kole i z prędkością znacznie powyżej 100km/h wyprzedzał samochody. Takie coś to tylko na własne życzenie. Szkoda, że nie dopisali szczegółów…

  • Zgadzam się w 100%
   Ale już jest nagonka na ciągnik a nie na młodego „dawce organów”, który tu zawinił

  • Nagonka to jest ma motocyklistów droga Pani. Słowa „na własne życzenie” czy „dawca organów” są obrzydliwe w tak poważnej sytuacji. To co dajemy od siebie to potem do nas wraca. Módlmy się żeby motocyklista doszedł do siebie a Państwo dostali zastrzyk ludzkiej empatii.

 6. To nie są motocykliści …to piloci maszyn przekraczający barierę dźwięku jak wyprzedzają to się włos jeży na łysinie i później są takie skutki….

 7. Niedostosowanie wyobraźni do możliwości sprzętu zakończone efektownym telemarkiem.Pokozaczył.Przynajmniej na wsi ciszej.

 8. Jak jesteście tacy mądrzy to dlaczego żadna z osób która tak pisze nie podpisze się imieniem i nazwiskiem tylko wymyśla jakieś śmieszne pseudonimy jesteście żałosni i tyle umiecie oceniać zamiast pójść oddać krew która jest potrzebna. Żegnam Pajace

   • Kamil K a ty czemu nie podałeś nazwiska(z resztą dla mnie nie musisz bo cię znam) innych pouczasz a sam co? Bronisz go bo kolega ze wsi a tak naprawdę na własne życzenie sobie to zrobił,tylko narobił problemu kierowcy ciągnika który nic złego nie zrobił tylko tyle że znalazł się o nie właściwym czasie na ulicy gdy jechał ten szaleniec.

 9. Mordeczki motor to tam nic 😀 hondą to dopiero *** 😀 pozdrawiam hejterów 😘

 10. Jaki to sens gnać przez wiejską szykane grubo ponad 140 km/h przy ograniczeniu do 50km/h? (Licznik się zatrzymał przy 140 podobno). Ja motocykliście dobrze życze, szybkiego powrotu do zdrowia.

 11. Kierowca ciągnika już był na innej ulicy,została tylko przyczepka na głównej drodze. Więc logicznie myśląc nie zrobil żadnego błędu kierowca ciągnika(jechał prawidłowo). Tam są zakręty na których się motocyklista nie wyrabiał i gdyby wrócił na swój prawy pas to nic by nie było a on tak zapiera…..że nie był w stanie zjechać. Licznik motoru zatrzymał się na 160km. Sporo za dużo miał i się w końcu doigrał. Jeździł bez prawka! Dalej będziecie go bronić? Ludzie zwracali uwagę nawet ojcu że syn za szybko jeździ i w końcu zrobi krzywdę innym albo sobie. Wiadomo m!ody chłopak,życie przed nim ale sory na własne zyczenie…..

 12. Stasiu Mordeczko, żaden licznik się nie zatrzymał i skoncz pisać bo jak nie wiesz to się nie odzywaj.. i pilnuj swojego nosa i swoich ograniczeń. Trochę współczucia dla osoby trzeciej. Za szybką jazdę już odpokutował , a Wam Nic do tego… Współczucia trochę..

 13. W kawach jest licznik elektroniczny więc nic nie widziałeś xd. Chyba że waga twojej starej się zatrzymała na 140 xd

  • To czemu jechał nieswoim pasem ruchu? Oczywiście współczuje rodzinie, ale trzeba pomyśleć o innych uczestnikach ruchu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach