Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklem uderzyli w opla. Walczą o życie w szpitalu

Wczoraj w Łukowie motocykl uderzył w samochód osobowy. Dwójka osób podróżujących jednośladem w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18:25 w Łukowie na ulicy Poważe. Motocykl zderzył się tam z samochodem osobowym. Jak nas poinformowano, w tył opla vectry uderzył rozpędzony motocykl, którym podróżowały dwie osoby. W wyniku wypadku, siłą uderzenia przelecieli kilka metrów w powietrzu a następnie wpadli do przydrożnego rowu, dodatkowo uderzając jeszcze w betonowe płyty, które się tam znajdowały.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe: straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Poszkodowani, kobieta i mężczyzna znajdowali się w stanie nieprzytomnym. Zostali natychmiast przetransportowani do szpitala w Łukowie. Po początkowych badaniach okazało się, że oboje doznali licznych obrażeń ciała.

Jak wstępnie ustalono, najprawdopodobniej przyczyną wypadku była nadmierna prędkość motocykla. Jednak szczegółowe ustalenia dotyczące przyczyn i okoliczności zdarzenia ustalają teraz funkcjonariusze łukowskiej drogówki.

Motocyklem uderzyli w opla. Walczą o życie w szpitalu

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-06-01 15:15:42

11 komentarzy

  1. realista życzliwy

    Jezdnia to żywioł, tak jak pożar czy powódź.
    Tu się nie da pocwaniakować, za którymś razem coś nie zatrybi tak jakby się chciało i Bozia powiększa swoje grono aniołków.
    Co jest raczej marna pociechą dla bliskich.
    W tym wypadku jeszcze żyją, ale tak jakoś, ledwo co…