690 680 960

Motocykl wypadł z drogi, pasażerka trafiła do szpitala

W poniedziałek wieczorem na ul. Zemborzyckiej kierujący motocyklem stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 23 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, jadąc od strony ul. Osmolickiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Żeglarską stracił panowanie nad jednośladem i wypadł z drogi.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Pasażerka motocykla została przetransportowana do szpitala. W rejonie wypadku częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca jednośladu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

DSC05132

DSC05121

DSC05120

2018-07-09 00:03:47
(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

  1. Znowu zbiórka na protezę.

  2. Jesteśmy z Tobą !!

  3. Motocykliści to ludzie z pasją ale zeby to zrozumiec trzeba jezdzic Czasami o wypadku decyduje jedna chwila, zła decyzja, głupi przypadek… no i w takich sytuacjach uaktywniaja się odważni hejterzy, ale tylko w internecie a w realu nie mają śmiałości na szczerość Moze podzielcie się jaką wy macie pasję- zapewne jest to szydełkowanie?
    a Ty Gołąbek się nie przejmuj glupią paplaniną i rób dalej to co kochasz oby ostrożnie Życze szybkiego powrotu do zdrowia dla pasażerki

  4. To kto w końcu wylądował – orzeł czy Gołąbek ? Trudno ogarnąć. Pewno mama mu nie mówiła lataj nisko i powoli…

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie