Wtorek, 25 czerwca 202425/06/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykl uderzył w drzewo. Nie żyje nastolatka

W sobotę po południu na jednej z dróg powiatu radzyńskiego doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia. Motocykl uderzył w drzewo, śmierć na miejscu poniosła 17-latka.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:30 w miejscowości Bezwola Górne w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że motocykl uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Radzynia Podlaskiego i Wohynia, policja, zespół ratownictwa medycznego, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety pomimo udzielonej przez ratowników pomocy, nie udało się uratować 17-latki podróżującej jednośladem. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

33 komentarze

 1. Bo jeździć to trza umić. Szkoda dziewczyny

  • Miała uprawnienia !!!!
   Proszę o szacunek i nie pisać krzywdzących wypowiedzi, jeździła już dłuższy czas, ostrożnie, hobbystycznie jak ktoś kto kocha motocykle
   To okropna tragedia
   Nikt nie wie co tak naprawdę się stało, może sarna
   Droga okropna pełno dziur zarośnięta krzakami i kukurydzą

  • Marketowym skuterkiem 0,49, bez żadnych modyfikacji, potrafiłem na Jana Pawła (lekki spadek) jechać 90km/h.
   Podejrzewam, że aż tyle nie jest konieczne, żeby się wyeliminować przy spotkaniu z drzewem…

 2. Przy 17 latach to nawet na 125 nie może mieć prawa jazdy absolutnie!!!więc jechała bez uprawnień i tyle!!!jedynie może kierować skuterem tzw motorowerem do 50 cm na karcie motorowerowej i tyle!chociaż teraz już też nie !bo potrzebne jest i na to prawo jazdy kat AM!!!,a wracając bardzo szkoda dziewczyy,wyrazy współczucia dla rodziny jej,niech spoczywa w pokoju!!

  • A1
   Uprawnia do prowadzenia motocykli o pojemności skokowej do 125 cm³, mocy do 11 kW i stosunku mocy do masy własnej 0,1 kW/kg; motocykli trójkołowych o mocy do 15 kW; pojazdów kategorii AM oraz wyżej wymienionych pojazdów z przyczepą /tylko w Polsce/. Minimalny wiek uzyskania tej kategorii to 16 lat.

   • No i dobrze. Miała PJ, do uzyskania którego była zresztą potrzebna zgoda rodziców.

    Rodzice więc:
    – wyrazili zgodę na kurs,
    – dali na prawko,
    – dali na motocykl,
    – a teraz będą musieli dać na trumnę.

    Fajnie pewnie żyć ze świadomością, że się sfinansowało śmierć własnego dziecka.

  • kierowała Yamahą YZF-R125, moc 11kW, masa 140kg więc mogła mieć na nią prawo jazdy A1 już w wieku 16 lat.

  • Jeśli w wieku np 14 lat zrobiła prawo jazdy kat AM to jako 16 mogła zrobić prawo jazdy kat A1 więc w wieku nawet 17 lat może poruszać się 125

 3. Docent , co masz na myśli pisząc ” wsiowy ” ????????? Rozumiem że jesteś chamem z miasta bez jakiegokolwiek szacunku do ludzi ze wsi ….

 4. Do Dagmary
  Buraka i jełopa to masz w domu
  A TY idź zmywaj gary i się nie udzielaj

 5. Szkoda dziewuszyny . Pewnie drogi nie znała i wyleciała z zakrętu .

  • Drogę znała bardzo dobrze. Ale sama droga woła o pomstę do nieba, z dziurami polarnymi byle jak, z wertepami. Po obu stronach pola z kukurydzą i krzakami gdzie wyskakują sarny.

   • Co Ty z tą kukurydzą wyskakujesz i z tymi dziurami? Jeśli jest zła droga to jeździmy o połowę wolniej i tyle. Poniosło dziewczynę i takie tłumaczenia nie są potrzebne. A skoro znała okolicę to mogła się spodziewać sarny na drodze. Przy 40 km/h to raczej nie zabiłaby się na tym drzewie.

 6. Ludziom odp…La. Za dobrze jest.

 7. Szacun dla dziewczyny za to,że miała pasję. Trzeba dodać b. niebezpieczną ale piękną. Wypadli niestety się zdarzają. Wyrazy współczucia dla bliskich. Przykro.

 8. Szkoda dziewczyny a jesze Natalka naszej asystentki smutek żal???????????????????