Motocykl stanął w płomieniach po zderzeniu z polonezem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Wczoraj w Siennicy Różanej doszło do zderzenia motocykla z pojazdem osobowym. Po zderzeniu jednoślad stanął w płomieniach.

W niedzielę przed godziną 18 w miejscowości Siennica Różana doszło do zderzenia pojazdu marki Polonez z motocyklem.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierująca polonezem 53-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu motocykliście. W wyniku otarcia pojazdów kierujący jednośladem 28-latek przez około 50 m sunął się po jezdni, a motocykl stanął w płomieniach i spłonął prawie doszczętnie.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował poszkodowanego motocyklistę do szpitala.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierującej polonezem zatrzymano prawo jazdy. Ponadto zostanie przeciwko niej skierowany do sądu wniosek o ukaranie.

2018-04-09 14:08:07
(fot. Policja Krasnystaw)

Zobacz również

25 komentarzy

 1. 50m sunął po jezdni…no to nieźle musiał zapi******* tylko poloneza szkoda,bo już ich coraz mniej

  • Zatrzymaj sunące 220kg ze 100/godz. Opatulone plastikiem. Po ilu metrach stanie w miejscu,ekspercie?

  • „Znfca” za dyche

  • No więc ile zapi******* wg. Twoich dokładnych obliczeń?

  • Aaron Fleischman

   Dokładnie. Kolejne „wymuszenie pierwszeństwa” na biednym operatorze szlifierki, który jechał sobie przepisowo 200 km/h. Oczywiście, nikt nie zada sobie pytania, czy motocyklista jechał z taką prędkością, która pozwoliłaby kierującej go w ogóle zauważyć.

   A tak poza tym, cytując klasyków tego forum: „Pierwszeństwo nie zwalnia od myślenia, a cmentarze są pełne tych, którzy je mieli”.

 2. 50m to droga hamowania od około 110 do 0 na oponach, które mają znacznie lepsza przyczepność niż metalowy zbiornik czy plastiki zatem pewnie nie jechał więcej niż 70. Ot i cała fizyka.

 3. Dlatego właśnie nie lubię kombajnistów.

  • Podróbka Frania

   Jak Ci ich zabraknie, to ciekawe kto z czego będą Ci chlebek Boży piekli czy inne buleczki.

 4. Czekam na komentarz od mistrza, który o wszelkie pożary pojazdów oskarża instalacje LPG.
  Dlaczego milczysz?

 5. … i znowu francuz… tym razem dwukołowy 😀

 6. Do wszystkich „krytykantow – znafcow” co wszystko wiedzą lepiej a nikim w życiu nie będą przez swoje kompleksy ułatwiam czytanie i rozumienie tekstu dzięki dwóm pytaniom
  1 kto spowodował kolizje?
  2. Komu zostało zatrzymane prawko?
  Odpowiedzi są w tekscie

  • Aaron Fleischman

   Pamiętaj, żeby zadać to samo pytanie, kiedy znów pojawi się jakiś news o kierowcy, któremu zabrano prawko za potrącenie pieszego na przejściu.

 7. antyLU (potocznie zwany wioskowym głupkiem)

  Te francuzy sie palo i już.

 8. Znowu zaczyna się sezon na tych idiotów , eh z dnia na dzień coraz ich więcej

 9. Kolejny spłonął, napewno był na gaz, wadliwa instalacja, itp. – to taka dygresja dla wszystkich ekspertów jak Kuba i reszta paczki.

  • Czep się tramwaju paskudo 🙂
   Nic do instalacji LPG nie mam i nigdy nie miałem.
   A ten wypadek jest głupi, że jego (i sprawczyni) głupotę przebijają jedynie komentarze bałwanów z fotoradarami w oczach którzy twierdzą, że motocyklista musiał być bliski osiągnięcia prędkości dźwięku.

 10. Już się odzywają znawcy .. Ile to on musiał jechać . Przy prędkości 200 km siła uderzenia byłaby tak duża że chłopak raczej by nie przeżył … Zresztą ta kobieta z poloneza pewnie też !

 11. Gdybym był na miejscu tej kobiety to żądał bym przed sądem ustalenia prędkości z jaką poruszał się motocyklista, bo jeśli jechał za szybko to on jest winny bo kierująca polonezem nie wiedziała, że dojedzie on do skrzyżowania w tak krótkim czasie.

 12. Dobrze że nikomu nóg nie urwało !!! Hahahahaha

 13. eksperci po kolei, „eL” masz prawo jazdy ? jeżeli tak to powieś na ścianie i porzucaj w nie rzutkami bo do tego tylko ci się przyda, skoro kierowca nie jest w stanie określić odległości i prędkości z jaką porusza się inny pojazd, nie wie kiedy może wyjechać to samochód w odstawkę idzie, nie bronię nikogo tutaj bo nie znam okoliczności ale takie gadanie, że motocyklista jechał za szybko to tylko pierd……e bez sensu, nie trzeba jechać 200km/h żeby motocykl przytarł 50m po jezdni, pojęcia nie macie to nie piszcie, motocyklista ma tylko kask i ubranie, podczas wypadku przy 50km/h bezpośrednio zderza się z np. samochodem, nie chroni go ani pas ani karoseria, nie trzeba wcale zapier…ć,

  • Aaron Fleischman

   Logika obrońców łachmytów na szlifierkach:

   > Skąd wiecie, że jechał 200 km/h??? Macie radar w oczach??
   > Baba jest winna, bo kierowca powinien bezbłędnie ocenić zarówno odległość, jak i prędkość zbliżającego się pojazdu (czyli mieć „radar w oczach”)

   eL ma rację. Średnio rozgarnięta papuga spokojnie wybroni kobietę i mam nadzieję, że to jeszcze on jej będzie płacić odszkodowanie.

   • Jak bydle zabiło motocyklistę skręcając z Lipowej w Sądową kilka lat temu, to też wszyscy mówili, że „szaleli”, że „jechali grubo ponad 100 km/h”, że „kierowca nie miał najmniejszych szans”.
    Kierowca poszedł pierdzieć w pasiaki, a biegły stwierdził, że motocyklista jechał 65 km/h.
    200 kg motocykl zatrzyma się z 90km/h na 45 metrach, wliczając czas reakcji droga całkowitego zatrzymania to jakieś 75 metrów. Motocykl to nie samochód, hamuje gorzej.

    • To trzeba jeździć ostrożniej i brać poprawkę na to, że jest się gorzej widocznym niż w samochodzie i inni mogą nas nie zauważyć.

 14. Suzuki TL1000 ??

 15. znawcy internetowi nie mają pojęcia i takie głupoty piszą, byłem na miejscu wypadku polonez wyjeżdżał z posesji i uderzył w prawy bok motocykla, nie było tom żadnej wielkiej prędkości motocykl niefartownie się wywrócił paliwo się wylało i się spalił kierowca motocykla ma tylko kilka zadrapań a to było zx9r

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online