Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Młody mężczyzna wpadł z bimbrem i marihuaną. Był poszukiwany

Łaszczowscy policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, u którego w domu znajdowała się aparatura do destylacji alkoholu oraz 200 litrów zacieru. Co więcej, 22-latek posiadał woreczek foliowy z zawartością marihuany.

Policjanci z posterunku w Łaszczowie w powiecie tomaszowskim posiadali informację, że jeden z mieszkańców gminy Telatyn, może w domu nielegalnie produkować alkohol. W związku z tym mundurowi udali się na miejsce, aby ustalić okoliczności tej sprawy.

– W trakcie przeszukania, policjanci ujawnili i zabezpieczyli aparaturę do destylacji alkoholu oraz 200 litrów zacieru. Ponadto mundurowi ujawnili u 22-latka woreczek strunowy z suszem roślinnym który okazał się marihuaną. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że 22-latek jest również poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Tomaszowie Lubelskim do ustalenia miejsca pobytu i przedstawienia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej – informuje sierżant sztabowy Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Wkrótce 22-latek za swoje przewinienia odpowie przed sądem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. juz czuje sie bezpieczniej, bede mógł wyjsc na spacer bo wczesniej sie bałem

  2. „Młody mężczyzna wpadł z bimbrem i marihuaną”

    !! Ile miał tego bimbru nie jest napisane !!

Z kraju