Młoda kobieta zmarła przed budynkiem szpitala. Chwilę wcześniej opuściła placówkę (foto)

Wyszła z budynku szpitala, po dojściu do ogrodzenia osunęła się na ziemię. Życia kobiety nie udało się uratować. Przyczyny jej śmierci będą teraz szczegółowo wyjaśniane.

Policja oraz prokuratura wyjaśniają przyczyny śmierci młodej kobiety, która zmarła przez budynkiem szpitala w Łęcznej. Zdarzenie miało miejsce w środę po godzinie 9 od strony ulicy Wierzbowej. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że tuż przy ogrodzeniu placówki leży nieprzytomna kobieta.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ponieważ kobieta nie wykazywała czynności życiowych, rozpoczęto resuscytację krążeniowo-oddechową. Ta jednak nie przyniosła skutku i kobiety nie udało się uratować.

Jak ustalono, zmarłą jest 29-letnia mieszkanka Łęcznej. Kobieta chwilę wcześniej wyszła z budynku szpitala. Jak nam wyjaśniano, obecnie nie jest jeszcze znana przyczyna jej śmierci. Będzie to szczegółowo ustalane w toku dalszego postępowania.

(fot. Łęczna24)

Zobacz również

44 komentarze

 1. Zaraz jej Covida przypisza bo kasa wieksza.

 2. Nie mogla dostac sie moze do rodzinnego bo sie pozamykali w obawie przed covidem. A prywatnie za 150 pln przyjma cie z otwartymi rekami bez dezynfekcji i rekawiczek. Paranoja.

  • Akurat rodzinni i przychodnie specjalistyczne w LBN przyjmują normalnie, a przynajmniej te, do których chodzę ja czy znajomi. Który się tak pozamykał?

   • To daj kontakt do tej swojej przychodni. O ile specjaliści faktycznie przyjmują, to rodzinnego od roku na oczy widziałem. Kilka razy udzielano mi „teleporad” na skręconą rękę. Moja prośba, że chciałbym żeby lekarz mi rękę obejrzał, została zignorowana. Tragedia.

 3. Marcel a szpitale MSWiA w lublinie zamknięty bo jest kowidowy, miałem mieć tam operację, ale lekarze specjaliści normalnie przyjmują w przychodni „Normalnych” ludzi!!!!

 4. teraźniejsze szpitale, Panie doktorze urwało mi rękę, nie ma pan covida nie jest pan chory dowidzenia

 5. Kto mieszkał w Polsce, ten się w cyrku nie śmieje…

 6. Jest jeszcze cos takiego jak nagly zgon sercowy

 7. nop zgłoszony?

 8. Prokuratorzy coś zrobią z tymi niby lekarzami? Nic nie zrobią bo układziki, potrafią za wafelka ścigać a tam gdzie powinni wyeliminować patologie to nie potrafią palanty. Nie ma większych nieudaczników jak w Lubelskim

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka