Młoda kobieta wjechała w bariery na al. Tysiąclecia. Metalowe elementy uszkodziły jadące z naprzeciwka auta

Spore utrudnienia w ruchu występują na al. Tysiąclecia w Lublinie. Samochód osobowy wpadł w bariery, uszkadzając kolejne dwa auta.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:20 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie Młyna Krauzego samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca audi 23-letnia kobieta jechała w kierunku centrum. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na lewą stronę i uderzyło w bariery dzielące pasy ruchu.

Siła uderzenia sprawiła, że metalowe elementy barier uszkodziły dwa jadące z naprzeciwka auta. Ogromne szczęście miał jeden z kierowców, gdyż część bariery leciała wprost na przednią szybę jego auta. Na szczęście jej nie przebiła.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Jak udało nam się ustalić, kierująca audi miała prawo jazdy zaledwie od kilku miesięcy.

(fot. lublin112, nadesłane – Karol, Paweł, Michał, Marek, Paweł)
2018-09-04 17:27:13

Zobacz również

35 komentarzy

 1. dobrze że nie zabiła nikogo jadącego z przeciwka…
  … bo przecież według urzędników, taki płotek w sposób wystarczający zapewnia bezpieczeństwo 😉

 2. Czyżby bimmer-ka? Jaki słaby umysł trzeba mieć żeby nie zapanować nad przedmiotem, którym posługuje się?

 3. Młoda i już wściekła??A co będzie po ślubie?

 4. I jak zwykle. Uszkodzony lakier w czerwonym oplu, ale musi blokować pas ruchu. Kiedy się wreszcie nauczycie, że w przypadku KOLIZJI (jedynie uszkodzenia w mieniu), pojazdy MOŻNA i NALEŻY przemieścić np. na pobocze, by nie tamowały ruchu.

 5. zamiast czepiać się tego, że kierująca ma prawo jazdy od kilku miesięcy (każdy kierowca posiadał prawo jazdy od kilku dni tygodni miesięcy) popatrzmy może na stan techniczny auta – przede wszystkim stan techniczny ogumienia (poziom ich napełnienia powietrzem), zbieżność i geometrie kół, amortyzatory. Nach uj było wprowadzać jakieś durne procedury podczas przeglądów na SKP, wystarczy zadbać o podstawy które wpływają na bezpieczeństwo nas wszystkich. Gołym okiem na co dzień widać które auto nie nadaje się do tego żeby poruszać się po drogach, tyle że to nie istotne ważne, aby pójść do znajomka i dostać pieczątkę a auto przecież jakoś jedzie… w kierunku cmentarza. A milicja przecież dba o nasze bezpieczeństwo – stojąc na drogach z radarem. W te wakacje nawet im wyszło poprawili statystyki….

  • Twój czas zatrzymał się 25 lat temu a świat poszedł (popędził) do przodu. Dzisiaj znajomek nie zaryzykuje takiego podpisu bo straci uprawnienia i pracę. To co widzisz na drodze to prawdopodobnie nie ma aktualnego przeglądu tak jak wielu prowadzi pojazdy bez aktualnych uprawnień. Przyczyną jest to że mamy niewydolny system kontroli drogowych. Policji jest za mało na drodze, Inspekcja Transportu Drogowego przekształciła się w wagowych a Straż Miejska nie wiadomo czym zajmuje się i oni sami też chyba tego nie wiedzą.

 6. BLONDYNKA……I WSZYSTKO JASNE !

 7. Tak to jest jak się daje prawo jazdy byle komu.

 8. „aułdi” nie posiada na szybie nalepki z numerem rejestracyjnym czy usunęliście ?

 9. to dość niebezpieczne miejsce dla nie bardzo wprawionych , widziałem w tym miejscu parę wyleciało najwięcej niemców w większości BMW potem jako nie bity zwija asfalt pod marketem po 22giej ha ha

 10. Niezłe laski sądząc po figurze xD hehehehehehehe

 11. Kierowca czerwonego Opla powinien dostać mandat za blokowania pasa .

 12. Pozdrodlakumatych

  Audi mocna maszyna, opony pewnie łyse a zawiecha do remontu.

 13. 23 lata to nie taka mloda….bywaja mlodsze?

 14. Bo jak jest ślisko, to nie jedzie się szybko. Niezależnie czy ma się zawieszenie w super stanie i super opony. Po prostu nie warto kusić losu.

 15. audi to nie jest samochód dla takiej amatorki co ma prawo jazdy od kilku miesięcy. Niech Bogu dziękuje że żyje i nikomu nic nie zrobiła bo gdyby nie barierki przeleciała by na drugi pas. Zabrać prawo jazdy na rok może zmądrzeje bo na razie we łbie totalne pustki

 16. Auto marki – znak rozpoznawczy cztery zera plus piąte zero za kierownicą

 17. „W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała” to czemu do k***y nędzy nie zjadą gdzieś na bok tylko blokują pas ruchu?!
  Ile to razy widziałem jak przy drobnej stłuczce ludzie potrafią zablokować całe skrzyżowanie bo „Panie, moja prawda jest mojsza niż Twojsza i to Twoja wina!”

 18. Dobrze,że trafiła w barierki a nie w słup, który jest dalej. Mogła skończyć w ten sposób:
  http://www.lublin112.pl/lublin-renault-uderzyl-dachem-filar-wiaduktu-kierowca-zginal-miejscu-pasazerka-walczy-o-zycie-zdjecia/

 19. Oby zgniła w pierdlu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.1503zł 0.38%
  • GBP 5.0538zł -0.01%
  • EUR 4.5234zł -0.29%
  • CHF 4.2688zł -0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online
   Pilecki.Raport