690 680 960

Ministerstwo ostrzega rolników ekologicznych

Wśród rolników ekologicznych rozpowszechniane są informacje o rzekomym powstaniu Europejskiego Rejestru Ekologicznych Producentów Rolnych oraz o potrzebie uiszczenia opłaty w wysokości 280 zł za wpis do tego rejestru.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi rolnictwa ekologicznego taki rejestr na poziomie Unii Europejskiej nie został utworzony.

Producenci ekologiczni nie mają obowiązku zgłaszania się do żadnego Europejskiego Rejestru Ekologicznych Producentów Rolnych.

Zgłoszenie podjęcia działalności w rolnictwie ekologicznym nie jest również związane z żadnymi opłatami w tym zakresie.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przekazało już odpowiednie informacje w tej sprawie do organów ścigania.

2018-08-12 13:38:08
(fot. pixabay.com)

2 komentarze

  1. Wiem, bo widzialam

    Znowu złodzieje pewnie listy rozsyłają jak do ludzi co mają działalność gospodarczą. Trzeba czytać dokładnie co się dostaje i nie płacić leniom i nie robom, co na ludzkiej krzywdzie chcą się wzbogacić. Albo jak bazy noclegowe, dodają ogłoszenie twoich pokoji bez twojego pozwolenia a po miesiącu przychodzi pisemko wyglądające jak faktura do zapłaty. Od lat wykorzystują ludzka naiwnosc. Ludzie czytajcie wszystko.

  2. Czego te rządy są takie bez mózgu co chwilę wprowadzają jakieś przepisy żeby wyrwać pieniądze od człowieka sa ludzie którzy ledwo żyją z miesiąca na miesiąc a niektórzy nawet domu nie mają po prostu złodzieje zero honoru i szacunku dla drugiego człowieka albo jak nasz rząd miliardy wpierdala w obronę ja się pytam przed kim wy chcecie się bronić????

Kursy walut

  • USD 4.4074zł -0.57%
  • GBP 5.3351zł 0.26%
  • EUR 4.7402zł -0.16%
  • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas