Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec Lublina pojechał na randkę do Krakowa. Nie spodziewał się takiego finału spotkania

Policjanci z Komisariatu Policji V w Krakowie aresztowali 20-letnią kobietę podejrzaną o popełnienie rozboju. Młoda kobieta zaatakowała gazem pieprzowym i okradła 31-letniego mężczyznę, z którym umówiła się na spotkanie towarzyskie w jednym z hoteli położonych na terenie miasta.

W nocy 12 marca tego roku, w Komisariacie Policji nr V w Krakowie pojawił się 31-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który chciał zgłosić nietypowy incydent.

Mężczyzna przekazał, że poznał młodą kobietę na portalu randkowym i postanowił się z nią spotkać w Krakowie. Spotkanie miało się odbyć w jednym z hoteli na terenie miasta. Jednak zamiast romantycznego wieczoru, mężczyzna został zaatakowany przez kobietę gazem pieprzowym i stracił 500 złotych. Mieszkaniec Lublina w związku z tym zdarzeniem udał się do komisariatu policji i zgłosił rozbój.

Kryminalni ustalili tożsamość napastniczki, która została zatrzymana kilka dni później w rejonie Podgórza. 20-latka przyznała się do winy i została objęta policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym. Za rozbój grozi jej nawet 12 lat więzienia. Śledczy sprawdzają, czy 20-latka nie jest winna innych podobnych ataków na użytkowników portali randkowych.

(fot. pixabay.com)

Autor: redakcja

25 komentarzy

  1. Koty się marcuja. Postanowił i on..

  2. Zapewne doszło do nieporozumień na tle majątkowym podczas ustalania ceny i zakresu usług. Ukrainki nie marudzą…

  3. Może chciał „na smoka” (wawelskiego) i nie wyszło?

  4. Ma szczęście , że go nie zgwałciła razem z kolegami i nie zabili go , żeby wyciąć serce ,nerki i inne organy do transplantacji,ja też byłem na randce w Krakowie z młodsza kobietą.Spotkanie na dworcu , później kościół mariacki ,,restauracja sfinks,nie wiem jakim trzeba być facetem by dać się babie gazem załatwić ,pewnie zaproponowała mi seks w ustronnym miejscu , człowieku miłość to nie seks w ustronnym miejscu z kobietą której wystarczyło raz spojrzeć w oczy i wszystko jasne

  5. Zaproponowała mu

  6. Ma szczęście , że nie trafił na tego gwałciciela że Szczecina ,który gwałcił mordował przez uduszenie,nawet własną siostrę zgwałcił,

  7. Niby w tym kraju piekło kobiet, a tu jednak chłopa piecze.

  8. Nie podaja danych tej pani wiec moze to panna u? ……