690 680 960

Mieszkaniec Lublina pojechał na randkę do Krakowa. Nie spodziewał się takiego finału spotkania

Policjanci z Komisariatu Policji V w Krakowie aresztowali 20-letnią kobietę podejrzaną o popełnienie rozboju. Młoda kobieta zaatakowała gazem pieprzowym i okradła 31-letniego mężczyznę, z którym umówiła się na spotkanie towarzyskie w jednym z hoteli położonych na terenie miasta.

W nocy 12 marca tego roku, w Komisariacie Policji nr V w Krakowie pojawił się 31-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, który chciał zgłosić nietypowy incydent.

Mężczyzna przekazał, że poznał młodą kobietę na portalu randkowym i postanowił się z nią spotkać w Krakowie. Spotkanie miało się odbyć w jednym z hoteli na terenie miasta. Jednak zamiast romantycznego wieczoru, mężczyzna został zaatakowany przez kobietę gazem pieprzowym i stracił 500 złotych. Mieszkaniec Lublina w związku z tym zdarzeniem udał się do komisariatu policji i zgłosił rozbój.

Kryminalni ustalili tożsamość napastniczki, która została zatrzymana kilka dni później w rejonie Podgórza. 20-latka przyznała się do winy i została objęta policyjnym dozorem oraz poręczeniem majątkowym. Za rozbój grozi jej nawet 12 lat więzienia. Śledczy sprawdzają, czy 20-latka nie jest winna innych podobnych ataków na użytkowników portali randkowych.

(fot. pixabay.com)

25 komentarzy

 1. Koty się marcuja. Postanowił i on..

 2. Zapewne doszło do nieporozumień na tle majątkowym podczas ustalania ceny i zakresu usług. Ukrainki nie marudzą…

 3. Może chciał „na smoka” (wawelskiego) i nie wyszło?

 4. Ma szczęście , że go nie zgwałciła razem z kolegami i nie zabili go , żeby wyciąć serce ,nerki i inne organy do transplantacji,ja też byłem na randce w Krakowie z młodsza kobietą.Spotkanie na dworcu , później kościół mariacki ,,restauracja sfinks,nie wiem jakim trzeba być facetem by dać się babie gazem załatwić ,pewnie zaproponowała mi seks w ustronnym miejscu , człowieku miłość to nie seks w ustronnym miejscu z kobietą której wystarczyło raz spojrzeć w oczy i wszystko jasne

 5. Zaproponowała mu

 6. Ma szczęście , że nie trafił na tego gwałciciela że Szczecina ,który gwałcił mordował przez uduszenie,nawet własną siostrę zgwałcił,

 7. Niby w tym kraju piekło kobiet, a tu jednak chłopa piecze.

 8. Nie podaja danych tej pani wiec moze to panna u? ……

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas