Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkaniec gminy Jastków ukrywał się w Holandii. Został namierzony i zatrzymany

Od kilku lat mieszkaniec gminy Jastków ukrywał się na terenie Holandii. W końcu został namierzony przez kryminalnych i zatrzymany.

Od kilku lat 25-letni mieszkaniec gminy Jastków ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna ma na swoim koncie m.in. przestępstwa przeciwko mieniu i kradzieże.

Do odsiadki za popełnione przestępstwa ma co najmniej półtora roku pozbawienia wolności. Wydano za nim kilka listów gończych, a także Europejski Nakaz Aresztowania. Wiedząc o tym, że ma trafić do zakładu karnego, 25-latek uciekł z kraju.

Kryminalni z komisariatu w Niemcach namierzyli poszukiwanego mężczyznę w Holandii. Tam mężczyzna mieszkał i pracował. Dzięki współpracy z holenderskimi policjantami 25-latek został zatrzymany.

Wkrótce zostanie przewieziony do Polski, gdzie przekona się o nieuchronności kary za popełnione przez siebie przestępstwa.

(fot. pixabay.com)

4 komentarze

  1. A jem wery gut pracownik

    No to pięknie. Następny przedstawiciel reprezentujący nasz kraj za granicą. Teraz się pytam co myślą mieszkańcy Holandii o naszych krajanach czytając informację w gazecie że „obywatel tego i tego kraju został zatrzymany za to i za tamto”. Żal mi tylko polskich imigrantów pracujących w Holandii.

    • Twój stary pijany

      A mi Ciebie żal . I jestem bardzo Ciekawa co Ty reprezentujesz swoją osobą.

  2. ale „”sukces”” wart ośmieszenia policji .a gdzie ci co mają do od siatki 25 lub dożywocia ???!!!

  3. Większość co mieli do odsiadki są w Anglii lub lnnym kraju i śmieją się teraz z policji