Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy wychodzili z mieszkań, aby sprawdzić co się dzieje. Awanturnik został zatrzymany, odpowie za znęcanie

Parczewscy policjanci zatrzymali 33-latka, po tym jak znęcał się nad partnerką grożąc jej pozbawieniem życia. W trakcie policyjnej interwencji mężczyzna był wulgarny i agresywny, również wobec funkcjonariuszy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek policjanci z Parczewa otrzymali zgłoszenie o awanturze z nietrzeźwym partnerem w jednym z bloków na terenie miasta. Po przyjeździe na miejsce mundurowi usłyszeli głośne krzyki kobiety.

Wejście do mieszkania nie było jednak możliwe z uwagi na celowo uszkodzony zamek, w którym został ułamany klucz. Na miejsce wezwano strażaków, przy pomocy których policjanci weszli do mieszkania po drabinie przez balkon. Kobieta oświadczyła, że konkubent wrócił do domu pijany i bez żadnej przyczyny wszczął awanturę.

Z ustaleń mundurowych wynikało, że mężczyzna miał stosować wobec partnerki przemoc fizyczną i znęcać się nad nią psychicznie. Groził również kobiecie pozbawieniem życia. W trakcie policyjnej interwencji 33-latek był wulgarny i agresywny również w stosunku do policjantów, wykrzykiwał w ich kierunku słowa obelżywe. Jego zachowanie było tak głośne, że mieszkańcy osiedla wychodzili z mieszkań, aby sprawdzić co się dzieje.

Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 33-latek posiada bogatą kartotekę i liczne problemy z prawem. W chwili zatrzymania w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Ponadto był poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wodzisławiu Śląskim.

Jak ustalili funkcjonariusze tuż przed ich przyjazdem 33-latek uszkodził drzwi wejściowe do bloku. Wczoraj sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

(fot. Policja Parczew)

11 komentarzy

  1. Koszulka JEDI, ale chyba nie zrozumiał przesłania płynącego z filmu.

  2. Dziewczyna też musi być zdrowo je…ta skoro jest z takim gościem. Nie wierzę że nie zna jego przeszłości. sama prosi się o nieszczęście będąc z takim skur….. nem.

  3. parczewiaki musztardziaki

  4. Dziwią mnie takie kobiety ,które świadomie decydują się na taki terror.

    • Jest presja społeczna na bycie w parze, bez tego życie towarzyskie umiera .Widocznie nie miała biedaczka za wielkiego wyboru, poza tym często przeciwieństwa się przyciągają.

    • Kobiety niestety 100x bardziej wolą takich bandytów niz skrajnych introwertyków co się mało odzywają i prawdopodobnie zawsze będą sami nawet nigdy nie trzymając kobiety za ręke, to potężny problem w naszym społeczeństwie. Żadna kobieta nie wytrzyma z factem który się mało odzywa chodzi do nudnej pracy i nigdy nie podniesie ręki na nikogo mało tego mawet nigdy nie przeklina i dużo się modli.

  5. Łobuz się znudził i Kasyna postanowiła załatwić sprawę rękami policji….

  6. Kasyna?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo