Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Międzyrzec Podlaski: Zginęła 61-latka potrącona na przejściu

W czwartek rano w Międzyrzecu Podlaskim doszło do tragicznego wypadku. Na przejściu dla pieszych zginęła 61-letni kobieta.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 6 na ul. Brzeskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Kierowca auta marki Opel Corsa potrącił przechodzącą przez przejście kobietę.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kobie była reanimowana, niestety pomimo wysiłków ratowników piesza zmarła. Kobieta miała 61-lat była mieszkanką Międzyrzeca Podlaskiego. Tra ustala wszystkich okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora.

Kierujący oplem 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej był trzeźwy.

2014-11-27 10:48:31
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Jeszcze trochę, i piesi zaczną zabijać kierowców

 2. Chyba ta pora źle wpływa na kobiety, że mają jakąś depresję i nie mają ochoty spojrzeć czy samochód jedzie na nie. Na przejściu ze światłami trzeba być czujnym i się rozglądać, a na zwykłym… Cóż.
  Najlepsze zaraz ktoś powie, że miała pierwszeństwo – fakt, pomogło.
  Pozdrawiam trzeźwo myślących.

  • Nie pomogło, jednak może informacja o wyroku dla kierowcy pomoże innym zwracać uwagę na pieszych.

   • Kiedy w końcu piesi za swoje myślenie, a raczej jego brak, będą musieli nie tylko pokryć koszty naprawy samochodu, ale i rekompensaty dla kierowcy. Może wtedy nauczą się rozglądać, zanim zaczną przechodzić i nie będę wchodzili na przejście, gdy 2 m dalej nadjeżdża pojazd.

    • Kiedy w końcu debile za kierownica zrozumieja, ze jak jest napisane 50 km/h to ma jechać tyle, a nie 2 razy więcej. Zginela, bo ten idiota pedzil jak szalony.

 3. Ciekawe na ile pójdzie siedzieć kierowca? Pewnie trzeba będzie otworzyć dla nich dodatkowe więzienie.

 4. jeśli jego wina – 3 lata w zawieszeniu

Z kraju