690 680 960

Międzyrzec Podlaski: Nie żyje rowerzysta potrącony przez pojazd osobowy

W sobotę po południu na drodze krajowej nr 2 doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje rowerzysta potrącony przez pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 17 na drodze krajowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim. Na pasie w kierunku Warszawy pojazd osobowy potrącił rowerzystę.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu.

Ruch w rejonie wypadku odbywa się wahadłowo. Kierujący pojazdem osobowym był trzeźwy. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

2017-12-09 18:47:19
(fot. ilustr. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Pojazd osobowy? Określenie samochód osobowy już Wam nie pasuje?

 2. Wsza Szachrajka

  Masz jednak nieźle pod kopułą bałagan. Człowiek zginął, a ten jakieś debilne pytania zadaje Miodek w d… jeża. Współczuję szczerze. Naprawdę.

 3. Niby o każdej porze jest „po południu”, ale w grudniu godzina 17 to już nawet nie wieczór, a regularna noc. W przypadku zdarzeń drogowych, szczególnie z udziałem rowerzystów, informacja o porze dnia ma znaczenie.

  • Ma znaczenie? Dla kogo? Dla internetowych troli ,co muszą na każdy temat się wypowiedzieć. Dla bliskich pewnie nie jest ważne czy była 16:57 czy 17:03.

   • Szczerze mówiąc – sporo to zmienia i ma kluczowe znaczenie, bo przed zmrokiem rower nie musi być oświetlony, a po zmroku i owszem.

    • Tam sporo rowerów jeździ niestety mało który używa głowy i jakiegokolwiek oświetlenia

    • doceniona docent

     Podnieś do góry swoje oczy i spójrz dookoła to zauważysz jaka jest widoczność około godziny 17 a jeżeli masz z tym trudności to poproś kogoś żeby ci pomógł. Poza tym zadam ci bardzo trudne dla ciebie pytanie: co mówią przepisy o oświetleniu pojazdów poruszających się po drogach publicznych? Tutaj zbiega się rozsądek z przepisami.

    • Jesteś prokuratorem? Może biegłym badającym przyczyny wypadków? Hieną „pomagającą” uzyskać odszkodowanie? Albo nie,już wiem-produkujesz sprzęt oświetleniowy dla rowerzystów! Tak,to bardzo ważna informacja w takim razie,ale czy dla przeciętnego czytelnika również?

 4. aron/ 90/50 / franio

  rower i pieszy ma zawsze pierszenstwo i basta

  • 1. Są kraje (bardziej rozwinięte), gdzie jest prawie tak jak piszesz i wszystkim tam się dobrze żyje, a ludzie giną na drogach dużo rzadziej.
   2. W Polsce z tym „zawsze” nie masz racji.
   3. Nie ja te przepisy ustanowiłem.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach