Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miała niemal 2,5 promila, pod jej opieką była 9-letnia córka

W czwartek przed południem policjanci z Puław interweniowali w jednym z mieszkań na terenie miasta. Znajdująca się tam kobieta była nietrzeźwa. 33-latka miała pod opieką 9-letnie dziecko.

Wczoraj puławscy policjanci przed południem przyjęli zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań w Puławach znajduje się kilkuletnia dziewczynka pod opieką nietrzeźwej matki. Policję wezwała na miejsce pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach, która przyszła na wywiad.

Mundurowi na miejscu zastali pracownicę MOPS-u oraz 33-letnią kobietę, z którą była jej 9-letnia córka. Jak się okazało kobieta była kompletnie pijana. Badanie alkomatem wykazało niemal 2,5 promila w jej organizmie.

Dziewczynka została przekazana pod opiekę babci, a sprawą nieodpowiedzialnej kobiety zajmie się Sąd Rodzinny.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

14 komentarzy

  1. Kolejne mądre komentarze. Tak, bo 9 lat to juz sie dziecko samo może sobą zająć.., a 2,5 promila przed poludniem, u kobiety, to też taka norma…pewnie pije ktorys dzien z rzędu, no chyba,że wóda, czy 4 pak bylł na śniadanie, ale co tam za różnica, przecież to też norma…A i jeszcze 500+…, napewno pić zaczęła, odkąd pobiera tą kasę, bo w przelewie ma napisane,, przeznaczyć na alkohol,, wcześniej, jako prawa kobieta nie piła…ludzie ogarnijcie się