690 680 960

Miała 1,4 promila i widziała zielone. Zderzyła się z autem, w którym była czwórka dzieci

Dzisiaj wieczorem w rejonie Placu Bychawskiego w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Kierująca jednym z nich była pijana, kierowca drugiego trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 21 na skrzyżowaniu ulicy Lubelskiego Lipca 80 i al. Piłsudskiego w Lublinie. Zderzyły się tam dwa osobowe auta marki Renault. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący jednym z aut mężczyzna poruszał się od strony Gali, gdy wjechał na skrzyżowanie w bok jego auta uderzyło drugie renault. Kierowała nim kobieta, która jechała od strony Placu Bychawskiego, na wprost w stronę centrum.

Na miejscu zdarzenia interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. W uderzonym w bok aucie znajdował się kierowca oraz czwórka dzieci. Na szczęście nie odniosły one obrażeń. Mniej szczęścia miał za to kierowca, który został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, mężczyzna był przytomny jednak na chwilę obecną nie są znane jeszcze obrażenia jakich doznał.

Kierująca drugim autem kobieta twierdziła, że wjechała na skrzyżowanie na zielonym świetle. Przeczą jednak temu zeznania świadków. Dodatkowo po chwili okazało się, że znajduje się ona pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niej 1,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Na skrzyżowaniu funkcjonariusze lubelskiej drogówki prowadzą jeszcze czynności. Są utrudnienia w ruchu.

Dziękujemy naszym Czytelnikom za informację o zdarzeniu !

(fot. lublin112)
2014-08-31 21:35:41

12 komentarzy

 1. Skąd biorą się tacy ludzie? Nachlają się i sieją zniszczenie na ulicach. Dobrze, że pijany babsztyl nie zrobił krzywdy dzieciom. Mam nadzieję, że od razu zabrano jej prawo jazdy?

 2. Kara śmierci dla tej pijaczki

 3. miala czerwone stalem widzialem ,zielone bylo w prawo

 4. Jeśli poszkodowany miał zielone światło jadąc od Ronda lipca w stronę Placu Bychawskiego to na*****a szm**a miała zielone ale prawo a nie prosto. Jakby bydle nie piło to może by widziała

 5. Wiem, że w pewnym stanie choroby alkoholowej, pospolite moczymordy widują białe myszki, przedstawiciele wyższej pijackiej kasty tzw. PALESTRY widują koty, natomiast za cholerę nie potrafię wykminić jaką część społeczeństwa reprezentuje ten tłumok któremu czerwone, widzi się zielonym.
  Nabieram coraz większego przekonania, że dobrze czynię wożąc tasak obok prawej nogi.

  • Jak ktoś jest daltonistą i się napije to mu się myli jakie jest światło na dole a jakiego koloru na górze 😉

 6. Myślę Cimcirymci… że takie objawy mają pijane baby.

 7. Dla sprostowania dzieci było w samochodzie czwórka a nie trójka. Na szczęście dzieciom oprócz okropnego przerażenia i silnych obtłuczeń nic się poważniejszego nie stało. Pozostał tylko strach i lęk przed jazdą samochodem. Ma szczęście ta Pani, że na miejscu zdarzenia nie wiedzieliśmy, że była pijana, bo nie wiem co by się tam wydarzyło…

 8. Cichobiorek cichodajek

  Widziałem jak ją pan policjant, przez przejście prowadził na komisariat na przeciwko.
  Mam to nagrane na rejestratorze w mojej „foczce”.
  Rzeczywiście nie wyglądała na napraną.
  Jak to pozory mogą być złudne.

 9. Nie zabrali jej prawo jazdy, ponieważ już wcześniej miała zabrane!!! Ponadto jechała mimo orzeczonego przez sąd zakazu.

 10. Idiotka nie wiem co bym jej zrobiła gdybym tam była jedno z tych 4 dzieci to moja siostrzyczka . Na szczęście nic złego się im wszystkim nie stało no może kierowcy który niestety ucierpiał . Pani pijaczka niech uważa bo jak ja dorwę to pożałuje . Mam nadzieje że sobie posiedzi z kilka lat i może zmądrzeje ( nie sadze ) ………

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas