690 680 960

Miał marihuany na ponad tysiąc działek dilerskich (zdjęcia)

Policjanci z Puław zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta, u którego znaleźli i zabezpieczyli znaczną ilość suszu konopi innych niż włókniste. Z zabezpieczonego suszu można było wytworzyć ponad tysiąc działek dilerskich.

W tym tygodniu puławscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej przeszukali miejsce zamieszkania 34-latka z Puław, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków.

– W wyniku przeszukania, funkcjonariusze znaleźli u puławianina susz marihuany. Narkotyki znajdowały się w pudełkach i woreczkach foliowych. Ze znalezionego suszu można było wytworzyć ponad tysiąc działek dilerskich. 34-latek trafił do policyjnego aresztu – informuje komisarz Ewa Rejn – Kozak  z puławskiej Policji.

Badanie wykazało, że zabezpieczony susz to konopie inne niż włókniste, których posiadanie bez specjalnych pozwoleń jest zabronione. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

– Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym, a także musi zapłacić poręczenie majątkowe. Posiadanie znacznej ilości środków odurzających, zgodnie z ustawą o narkomanii zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10 – dodaje komisarz Ewa Rejn – Kozak.

Miał marihuany na ponad tysiąc działek dilerskich (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

 

Miał marihuany na ponad tysiąc działek dilerskich (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

 

Miał marihuany na ponad tysiąc działek dilerskich (zdjęcia)

fot. Policja Puławy

7 komentarzy

 1. Pan Sołtys z Lublina

  Miał marihuany na ponad tysiąc działek dilerskich, ale donieśli „gdzie trzeba” i popatrzcie ile „szczęścia” poszło się je…ać

 2. Czy ‚działka dilerska’ to jakaś nowa jednostka w układzie SI? Ile to arów?

 3. Czyli niecałe dwa gramy

 4. Dużo ćpunów i dilerów w tych Puławach

  • W Lublinie więcej.

  • Pan Sołtys z Lublina

   Tak to w wolnym handlu jest, że gdyby nie było popytu to nie byłoby i podaży.
   Przekładając na język zrozumiały dla każdego, gdyby nie było durniów ćpających, albo jarających to badziewie, nie byłoby chętnych do uprawiania i rozprowadzania.
   I powiadam Wam zaprawdę jak sołtys krowie na miedzy.

 5. Ilość thc (substancji narkotyzującej) była śladowa co mogło być spowodowane tym że nie da się w pełni kontrolować się takich parametrów. Dla porównania susz medyczny ma około 18% thc a skonfiskowany susz miał do 0.6% thc maksymalny % danej substancji to 0.3% więc użytkownik tego suszu nie poczuł by żadnych efektów narlotyzujących

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas