Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał dość ukrywania się. Przyznał, że zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła

„Dobry wieczór mam dość ukrywania się” – przekazał parczewskiemu dyżurnemu 35-latek, który wczoraj przyszedł do Komendy Powiatowej Policji w Parczewie. Mężczyzna ma do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat, 6 miesięcy i 49 dni. 35-latek przyszedł do komendy, bo jak przyznał, zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła.

We wtorek wieczorem w Komendzie Powiatowej Policji w Parczewie stawił się 35-latek, który przekazał dyżurnemu, że jest poszukiwany i ma już dość ukrywania się, a zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła. Postanowił, że już czas najwyższy zakończyć sprawy z przeszłości.

Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. Pierwszy dotyczy gróźb karalnych, przestępstwa zgwałcenia oraz przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece. Drugi zaś naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów w czasie interwencji. Sąd podsumował jego poczynania na okres pozbawienia wolności w wymiarze 3 lat, 6 miesięcy i 49 dni.

35-latek od jakiegoś czasu przebywał na terenie powiatu parczewskiego i jak przyznał, najbliżej miał do parczewskiej komendy. 35-latek był już w pełni przygotowany i spakowany do podróży i odsiadki. Noc spędził w komendzie, a dzisiaj trafi do zakładu karnego.

(fot. Policja)

9 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Myślę, że nie tylko zabawa z wymiarem sprawiedliwości już go znudziła, zarobić nie mógł nawet na czarno bo, Ukraińcy „uszczelnili” rynek pracy, inflacja coraz większa, ukraść trudno, żyć co raz trudniej… a w ciupie cieplutko, michę będzie miał z dostawą pod pysk, raz na tydzień łaźnię na spaser wyprowadzą, kojo dość wygodne – żyć nie umierać !!!

  • zazdrościsz pajacu? nie pomyślałeś, że sumienie może człowieka ruszyć? w twoim wypadku jest to wątpliwe czy w ogóle coś masz poza mięsem.

   • Dziadek ze Slamsowa

    Coś się tak na mnie wypyszczył/ła, „asas5505”, jakbym to ja chciał uszczuplić pustawy Skarb Państwa o koszty utrzymania tego społecznego goowna. 😆

 2. Każeł żoliborski

  Uczciwy jak w kosciele

 3. Dlaczego nie nie 3 lata, 7 miesięcy i kilkanaście dni ?

 4. 3 lat, 6 miesięcy i 49 dni. Ktoś chyba nie ogarnął że 49 dni to miesiąz z hakiem.

Z kraju