Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miał być supermarket, będą hamburgery. W Łęcznej ruszyła budowa McDonald’sa (zdjęcia)

Rozwija się sieć lokali McDonald’s. Właśnie trwa budowa kolejnego obiektu, tym razem w Łęcznej. To jednak nie koniec. Amerykańska sieć barów szybkiej obsługi będzie też obecna przy trasie S19.

Na tzw. placu cyrkowym, czyli działce w zbiegu ulic Chełmskiej i Staszica w Łęcznej rozpoczęły się prace związane z budową kolejnego w naszym regionie lokalu sieci McDonald’s. Na razie prowadzone są roboty ziemne, więc co do terminu nawet planowanego otwarcia obiektu, na razie nikt się nie chce wypowiadać. Jak nam jednak przekazano, realizacja inwestycji ma potrwać „kilkanaście tygodni”. To oznacza, iż ma to nastąpić w sierpniu góra we wrześniu.

Mający ponad hektar powierzchni teren, na którym powstaje lokal, wcześniej należał do miasta. Latem ub. roku trafił on na sprzedaż. Z uwagi na jego atrakcyjne położenie przy głównej trasie, o działkę walczyły duże sieci handlowe. Cena wywoławcza wynosiła 4,5 mln zł, jednak amerykańska sieć barów szybkiej obsługi zaoferowała aż 8,2 mln złotych, tym samym pozostali oferenci się wycofali.

Obecnie w naszym regionie lokale McDonald’s znajdują się w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie, Zamościu, Hrubieszowie, Krasnymstawie, Kraśniku, Świdniku, Puławach, Łukowie i na MOP Markuszów przy trasie S17 Lublin – Warszawa. Oprócz Łęcznej podobny obiekt powstaje też na MOP Obroki przy drodze ekspresowej S19 Lublin – Rzeszów.

Miał być supermarket, będą hamburgery. W Łęcznej ruszyła budowa McDonald’sa (zdjęcia)

UM Łęczna

Miał być supermarket, będą hamburgery. W Łęcznej ruszyła budowa McDonald’sa (zdjęcia)

UM Łęczna

24 komentarze

  1. Współczuję ludziom którzy muszą się tym odrzywiać.

  2. Cholerna trucizna. Kto świadomy ten omija.

  3. Kurde, w Łęcznej kościołów tylko trzy, a oni se MacDonald’sa fondują !!!
    Żeby jaki pomnik chociaż…

  4. i znowu zagraniczny kapitał

  5. Pewnie jeszcze postawią wielki maszt z logo mcdonalda, by był widoczny już z daleka, by okoliczne gawiedź wiedziała pod czyim butem teraz żyją. Oczywiście pewnie też mają kilka biedronek, lidlów, aldików i kauflandów ze śmieciowym jedzeniem oraz kilkanaście ciiuchlandów i apteki na każdym rogu sprzedających tabletki na każde schorzenie. Co to się z tego pięknego kraju porobiło.

    • dopiero się rozkręcają, właśnie podpisują ustawę o nadrzędności WHO nad naszym ministerstwem zdrowia. Plandemia postraszyła, będzie przymus szczepień. Marzą im się automaty szczepionkowe w galeriach 🙂

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112