690 680 960

Mężczyzna został potrącony przez fiata na przejściu dla pieszych. Ciężko ranny trafił do szpitala (zdjęcia)

Groźny wypadek w Lublinie. Na ul. Łęczyńskiej samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu pracują policjanci. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Do wypadku doszło w czwartek po godzinie 22 na ul. Łęczyńskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Krzemionki potrącony został mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fiatem mężczyzna jechał w kierunku Drogi Męczenników Majdanka. Na oznakowanym przejściu dla pieszych wjechał w przechodzącego przez jezdnię mężczyznę.

Poszkodowany 56-latek z licznymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

17 komentarzy

 1. Zejdzie w szpitalu, niestety..

 2. I jeszcze dopisza że miał covid i choroby wspolistniejace… zdrowia chłopie

 3. Ktoś jedzie i nie patrzy, ktoś idzie na oślep, bo przejście. Ciemne ubranie, po zmroku i już. Wszystkie składniki nieszczęścia w jednym miejscu i czasie.

 4. Bardzo szkoda człowieka.

  Jednak zastanawiające jest jak można po godzinie 22 kiedy ruch jest znikomy na tej ulicy wpaść pod auto

  Nie można zaczekać kilkudziesięciu sekund aż auto przejedzie ?
  Trzeba „pchać” się na pewniaka bo mam przejście i PIERWSZEŃSTWO.
  To PIERWSZEŃSTWO zabiło luz okaleczyło wielu ludzi, ale niektórzy są nieśmiertelni bo zgodnie z przepisami.

 5. NIE TRZEBA nosić maseczek

  Maseczek ani innych produktów zakrywających usta i nos NIE TRZEBA NOSIĆ w przypadku: osoby, która nie mogą zakrywać ust lub nosa Z POWODU STANU ZDROWIA, całościowych zaburzeń rozwoju, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym albo głębokim lub niesamodzielności; OKAZANIE ORZECZENIA lub zaświadczenia w tym zakresie NIE JEST wymagane.
  Dziennik Ustaw 2020 r. poz. 697, z dnia 19 kwietnia 2020 r., §18 ust. 2, pkt 3.

 6. Niedlugo dojdzie do potracenia ze skutkiem smiertelnym na przejsciu w okolicach nadbystrzyckiej, juz tam kraze, wyrwe chwasta

  • Pleblo, to jest groźba karalna. Jeżeli faktycznie coś się tam stanie to będziesz pierwszy na liście.

 7. Słyszałem że chłopaki z łeczynskiej już szukają tego kierowcy.

 8. Jak to Pan *. wpadł to pół osiedla odetchnie bo to chyba największa *** na Przyjazni. Jest jeszcze paru obszczymurków tam i takie by było fajne miejsce do życia. Obywatel, zgłoś jak słyszałeś bo jak go znajdą to będziesz pierwszy podejrzany…

  • A jedną z tych gnid jesteś ty. I lepiej by się żyło gdybyś omijał to osiedle.

   • Naszczęście już tam nie mieszkam, ale odwiedzam rodziców mojej dziewczyny. Kolesie jak w Wąwolnicy na zabawie 30 lat temu. Zresztą nie wiem dlaczego oni zawsze w kupie bez żadnej żony albo dziewczyny…dziwne…:P . Jak tylko sprzedadzą mieszkanie to nawet nie będę zwalniał na Łęczyńskiej. Tylko że ceny w tej okolicy mizerne .

    • nie wszyscy na tej dzielni są tacy jak
     Ich mierzysz swoją grzbiecie ☺️ I reklamuj się dalej po tym co piszesz każdy będzie wiedział kto ty jesteś i internet Ci w anonimowości nie pomoże baranku Boży 😂

 9. jak to było? pieszy w ciężkim stanie pojechał do szpitala, a fiacik cały? nawet maski nie wgniótł ani lusterka nie urwał?

 10. Z Tatar jest. Wyliże się.

Kursy walut

 • USD 4.2156zł 0.39%
 • GBP 5.2074zł 0.27%
 • EUR 4.5242zł 0.47%
 • CHF 4.6634zł 0.58%

Polub nas