Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wypadł z okna, zginął na miejscu

Wczoraj po południu w Zamościu doszło do tragicznego zdarzenia. Nie żyje mężczyzna, który wypadł z okna mieszkania znajdującego się na drugim piętrze budynku mieszkalnego.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14:30 na ul. Piłsudskiego w Zamościu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że z okna znajdującego się na drugim piętrze budynku wypadł starszy mężczyzna.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Niestety w wyniku upadku z wysokości na chodnik 76-latek poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Wstępnie został wykluczony w zdarzeniu udział osób trzecich.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

8 komentarzy

 1. Załóżmy, że mężczyzna przeżyłby upadek i leżałby nieprzytomny na chodniku. A wtedy przejechałby go cofający, czyli jadący chodnikiem dostawczak. I co wtedy? Kto byłby winny? Na forum pisalibyście, że mężczyzna sam jest sobie winien, bo „od kiedy można spać na chodniku” ?

  To jak to z tym jest?
  Można spać na chodniku (luzem) czy nie?
  Można spać na chodniku (będąc w samochodzie) czy nie?
  Można spać na jezdni (luzem) czy nie?
  Można spać na jezdni (będąc w samochodzie) czy nie?

  • Franiu do twoich pytań zastosowałabym związek przyczynowo – skutkowy , myślę, ze rozwiązałby częściowo nurtujące cię wątpliwości.

 2. Franiu co ty bierzesz takiego źe nikt nie moźe zdiagnozować ????? Jeśli musisz brać ? To bierz połowę dawki moźe wróci Ci zdrowie .

 3. „Wypadł z okna, zginął na miejscu” – obyło się bez pośredników

 4. Zastanówmy się czy Franco ma mózg czy nie czy jest to dziecko specjalnej troski…….

Z kraju

Polityka i społeczeństwo