690 680 960

Mężczyzna upadł na ulicy. Jego życia nie udało się uratować (zdjęcia)

Pomimo starań ratowników oraz długiej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, nie udało się uratować starszego mężczyzny, który stracił przytomność idąc ulicą. To kolejna tego typu akcja ratunkowa w ostatnich dniach.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:30 na ul. Weteranów w Lublinie. Pomiędzy ul. Spadochroniarzy a Godebskiego upadł idący mężczyzna. Przechodzące w pobliżu osoby widząc co się dzieje, powiadomiły o wszystkim służby ratunkowe. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ratownicy przez pół godziny prowadzili resuscytację krążeniowo – oddechową. Niestety życia 79-latka nie udało się uratować. Z przekazanych nam informacji wynika, że zmarłym jest mieszkaniec jednego z okolicznych bloków. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Jak nas poinformowano, to kolejny podobny przypadek na terenie Lublina. W środę w południe ratownicy medyczni prowadzili reanimację starszej osoby na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Krańcowej w rejonie ronda przy Makro. Wtedy jednak zakończyła się ona sukcesem.

(fot. lublin112)

43 komentarze

 1. Ludzie. Litości! Po ch.. wy takie bzdury wypisujcie. Chcecie komuś coś udowodnić? Trzeba najpierw być specjalistą w pewnych dziedzinach. W internecie nie wszystko co przeczytacie jest prawdą!

  • Jak mawiał Arystoteles, ponad 50% osób wierzy we wszystko, co przeczyta w internecie.

  • Jak widzisz, na co niektórych nie ma tutaj mądrych. Teraz w czasie pandemii mają dużo czasu by z neta doszkalać się umysłowo. Najgorsze jest to, że co niektórych wypocin nie da się czytać, bo pomimo otaczających ich faktów dalej żyją wizją ze swojego neta.

 2. Aż przykro słuchać (czytać) takiego p….lenia na tym przykładzie widać jak kruche jest życie człowieka. Ludzie szanujmy się !!!

  • Studętkom jezdem i tak se myślem...

   Życie jest kruche, ale czy się szanujemy, czy też nie, jak kto ma kopnąć w kalendarz to kopnie.

 3. Taka prawda o was

  Żaden średnio czy nawet bardziej rozgarniety wyznawca pis nieda się przekonać zadnym sensownym arguentom. Oni na kolanach zrobią to co im karze dyktator. Ale jak powie, że maski juz są zbyteczne to oni przyklasna wtedy.

 4. Jakby nie miał korony to by napisali,że był w wieku 21-87,a tak miał 79.Dobre.

 5. Co kraj to inne przepisy. W Australii jest zakaz noszenia tych szmat nazywanych maseczkami.Maja je nosić osoby TYLKO chore a te wychodzą z domu tylko gdy udają się do lekarza. Dla ludzi którzy założyli maskę ot tak sobie są nakładane duże mandaty. Mam córkę ,która mieszka tam na stałe i od niej te info.

 6. Może miał koronowirusa. Takie obrazki były z Chin źe szli i przywracali się na ulicach i umierali. Albo druga opcja – brak ofpowiedniego leczenia bo cała służba zdrowia skupiona na wirusie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce