Mężczyzna potrącony na przejściu przez audi. Nie powinno go być w tym miejscu

Kończą się utrudnienia w ruchu występujące na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Wieczorem pieszy został tam potrącony przez audi.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 18:30 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lotniczą samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego i policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku centrum. Na przebudowywanym skrzyżowaniu, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił przebiegającego przez jezdnię mężczyznę. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, doznał otwartego złamania nogi.

Pieszego w miejscu gdzie doszło do wypadku nie powinno być, gdyż przejście to jest wyłączone z użytkowania, o czym przypominają ustawione z obu stron znaki. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

50

51

52

(fot. lublin112)
2017-12-23 21:04:33

Zobacz również

42 komentarze

 1. To ja testowałem swoje nowe adidasy marki Addidassun produkcji korea Mao ce tung.Do bmw nie pasujom.

 2. ludzie, a jak tamtędy inaczej przejść ma się niby? do Kościoła albo do Biedronki, mamy chodzić 5 kilometrów przez Kunickiego albo 5 kilometrów przez Krańcowaą – inaczej niz tamtedy ino nie da sie isc, przeca one te drogowcy i tak nic tam nie robia… ja zem jest przeca jak aniol juz ale skrzydel jeszcze nie mam

  • O korde ale zmiany w ciągu tygodnia prawie na całej Kunickiego i Krańcowej zlikwidowali przejścia zdjęli znaki i zamalowali pasy.

 3. rozjechać pajaców nie ma co załować niech dalej myślą ,że mają zawsze pierszeństwo

 4. Przepraszam ludzi co piszą obrażające i tego typu komentarze niech się pieprzą po pierwsze nie ma podanych ani jednej podanej osoby która była przepytywana może przepytywali tylko sprawcę wypadku po drugie was tam nie było więc co możecie o tym wiedzieć co tam naprawdę się stało i jak to naprawdę wyglądało więc nie znasz nie oceniaj.

 5. Pieszy nie musi wiedzieć co oznacza ten znak czarnego ludzika w czerwonym kółeczku. Widzi pasy to wie że ma PdP. A na PdP jest nietykalny.

 6. Ten remont to skandal.Jak można to wszystko tak rozgrzebać na zimę i zostawić. Taka przebudowa w innych krajach na zachodzie potrwałaby tydzień i zrobiliby to w lecie, a nie w zimie i to aż przez pół roku.Paranoja .Pół roku takiego bałaganu jeszcze

 7. Tam cały czas łażą po tym przejściu mimo ze wyłączone z ruchu pieszych jest

 8. Nastepne czynne przejscie w Poznaniu. Nie ma innego przejscia w poblizu a nikt nie bedzie nakladal 300 metrow. Bedziemy dalej tu przechodzic i swiadomie lamac prawo. Kolejny remont na dmm ktory jest kpina z ludzi. Przy wronskiej tlumaczyli sie kablami, ktorych nie bylo na planie, ciekawe jaka teraz bedzie wymowka.

 9. niech pieszy nie włazi jak święta krowa tam gdzie jest ewidentny zakaz to go nikt nie potrąci. jezdze tamtędzy codzien wracając z pracy. nie ma dnia na tym przejsciu, zeby pieszy od tak poprostu nie wszedł na to przejscie „bo tak”. zreszta w całej okolicy ul.lotniczej piesi chodza omijając przejscia . Zreszta tam jest szkoła Lotników polskich…a madki standardowo biegają z dziećmi po całej lotniczej niczym furgonetka po lesie…raz wypadła mi taka pod maskę, na rękach dziecko i odok niej drugie. Gdy na nią trabiłam, pukała mi sie w głowe…. bo przeciez ma pierwszeństwo, co tam ze może zabicswoje wlasne dzieci

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności
Rajd Tylko dla Zuchwałych: Coś dla miłośników motoryzacji ale i starego, dobrego bluesa.